IT support specialist s AJ

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zákazníckeho helpdesku hľadáme kolegu, ktorý má chuť participovať pri rozvoji nového oddelenia pre 1.st level support, ktoré bude v budúcnosti fungovať vo viac zmennej prevádzke.

Vašou náplňou práce bude:

• zabezpečovať aktívnu podporu pre zákazníkov (Helpdesk)
• monitorovať systémy u zákazníka
• práca v „ticket“ systéme
• aktivity súvisiace so zákazníckou podporou a servisom
• správa užívateľských účtov
• správa aplikácií u zákazníka a ich update podľa manuálu od vývojarov/ implementátorov
• spracovanie analýz podľa vypracovaných postupov a pod.
• pasívna pohotovosť min. 1 týždeň v mesiaci

  • Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
  • Jazykové vzdelávanie
  • Niekoľko firemných akcií v roku
  • Stravné lístky v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• schopnosť rýchlo a efektívne riešiť problémy
• vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• zmysel pre detail
• dobré logické a analytické myslenie
• chuť učiť sa nové veci a schopnosť pracovať pod stresom
• časová flexibilita (práca v trojzmennej prevádzke, pracovné pohotovosti)
• znalosť anglického jazyka podmienkou

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 4014923  Dátum zverejnenia: 29.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac