Servisný technik

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacv závislostí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý sa stará o automatizáciu výrobných či montážnych operácií v priemysle, hľadáme šikovného servisného technika, ktorý je ochotný veľa cestovať.
Náplň práce bude tvoriť najmä:
  • montáž a zapájanie robotov
  • montáž mechaniky a pneumatiky
  • montáž strojov od jednotlivých podskupín až po finálnu montáž a testovanie na základe výrobnej dokumentácie
  • montáž a zapojenie u zákazníka
  • servisné výjazdy (časté cestovanie k zákazníkovi v rámci Slovenska ale aj do zahraničia)

  • Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
  • Jazykové vzdelávanie
  • Niekoľko firemných akcií v roku
  • Stravné lístky v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • odborná spôsobilosť na výkon práce elektrotechnika §21 výhodou
  • Zámočnícke skúsenosti ako napr. frézovanie, sústruženie, vŕtanie, ohýbanie - výhodou
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť
  • bezúhonnosť
  • ochota cestovať
  • flexibilita, adaptabilita
  • tímový duch

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 4012195  Dátum zverejnenia: 15.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac