Projektový manažér s aktívnou nemčinou

CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacv závislostí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného projektového manažéra, ktorý bude mať na starosti vedenie viacerých projektov.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za riadenie tímov, dátumov a realizácie projektu
- Zodpovednosť za dodržanie všetkých míľnikov projektu
- Zodpovednosť za splnenie cieľov projektu a rozpočtu
- Zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi
- Komunikácia so zákazníkmi a sales oddelením
-Technické posúdenie dopytov od našich zákazníkov a tvorba cenových ponúk
- Interné reportovanie

- Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
- Jazykové vzdelávanie
- Niekoľko firemných akcií v roku
- Stravné v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

projektový manažment
4

Znalosť nemeckého jazyka – podmienkou
Technický backround
Skúsenosti s 2D CAD
Vysoké pracovné nasadenie
Orientácia na výsledky, zodpovednosť
Dobré komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti
Ochota cestovať do zahraničia

CEIT je technologická spoločnosť, ktorá prináša inovácie pre priemysel. Zameriava sa najmä na automatizáciu internej logistiky, robotizáciu, digitalizáciu, optimalizovanie výrobných a logistických procesov či komplexné riešenia pre smart fabriky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CEIT a.s.
Univerzitná 8661/6A
010 08 Žilina
ID: 3999624  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac