Programátor - Junior

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Univerzitná 8661/6a, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Programátor junior, ktorého náplňou práce bude najmä:
  • Jednoduché programovanie vo vyšších objektovo-orientovaných jazykoch (napr. C#, Phyton(C++), Java)
  • Spolupráca na komplexnom softvérovom riešení s ďalšími členmi tímu
  • Podieľať sa na dizajne nových komponentov
  • Spolupráca so zákazníkmi na zadaných úlohách
  • Vykonanie operatívnych zmien v programe
  • Spolupracovanie s ostatnými programovými systémami
  • Príprava technickej dokumentácie a jej aktualizácia
  • Implementácia nových aplikácií u zákazníka

  • Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Školenia na zlepšenie programovacích návykov od senior programátorov
  • Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
  • Možnosť programovania pomocou diagramov (na štýl Unity a pod.)
  • Niekoľko firemných akcií v roku
  • Stravné v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť grafického programovania
• Python

Výhodou:
• .Net, .Net Core
• Práca s databázou
• C / C++
• Linux (Bash, systemd, konfigurácia)
• Prehľad v IIoT (Industrial IoT):

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3993746  Dátum zverejnenia: 30.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac