Špecialista na simulácie podnikových procesov

CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
3/2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosti v oblasti dynamických simulácií.
Náplňou práce bude hlavne:
- participácia pri projektoch zameraných na návrh logistických a výrobných procesov,
- tvorba simulačných modelov, ktoré slúžia na overovanie a testovanie návrhov logistických a výrobných procesov,
- návrh nápravných opatrení na základe výsledkov simulácie,
- tvorba technickej dokumentácie a prezentácia výsledkov simulácie pred zákazníkom,
- realizácia projektov v oblasti digitálneho podniku,
- realizácia projektov zameraných na projektovanie logistických a výrobných systémov.

Požadujeme:
skúsenosť s programovacím jazykom SimTalk 1.0 a 2.0 – pokročilý samostatný užívateľ
skúsenosť so simulačným softvérom Plant Simulation – pokročilý samostatný užívateľ
skúsenosť so simulačným softvérom Witness, Simio
skúsenosť s grafickými softvérmi AutoCad, Microstation, Catia
skúsenosť s programovacím jazykom C++, VisualBasic - vítaná

- ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti a v dobrom kolektíve
- možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
- jazykové vzdelávanie
- niekoľko firemných akcií v roku
- stravné v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- orientácia na výsledky,
- cieľavedomosť a vytrvalosť,
- samostatný a iniciatívny prístup k práci,
- organizačné schopnosti,
- lojalita,
- kreativita,
- strategické myslenie,
- flexibilita.

CEIT je technologická spoločnosť, ktorá prináša inovácie pre priemysel. Zameriava sa najmä na automatizáciu internej logistiky, robotizáciu, digitalizáciu, optimalizovanie výrobných a logistických procesov či komplexné riešenia pre smart fabriky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CEIT a.s.
Univerzitná 8661/6A
010 08 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3847022  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac