Obchodno – technický manažér

CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosti s technickými riešeniami a riadením biznisu.
Náplňou práce bude hlavne:
- Akvizícia nových klientov
- Kreovanie riešení ušitých na mieru pre klienta
- Spracovanie cenových ponúk
- Cestovanie za klientmi (aj do zahraničia)
- Spolupráca s projektovými manažérmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1100€ v závislosti od skúseností

- Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
- Jazykové vzdelávanie
- Niekoľko firemných akcií v roku
- Stravné v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Chuť učiť sa
- Komunikatívnosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- Tímový hráč
- Technické myslenie
- Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
- Užívateľská znalosť PC na pokročilej úrovni - podmienkou

CEIT je technologická spoločnosť, ktorá prináša inovácie pre priemysel. Zameriava sa najmä na automatizáciu internej logistiky, robotizáciu, digitalizáciu, optimalizovanie výrobných a logistických procesov či komplexné riešenia pre smart fabriky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CEIT a.s.
Univerzitná 8661/6A
010 08 Žilina
ID: 3770787   Dátum zverejnenia: 24.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100€ v závislosti od skúseností