Technik preventívnej údržby

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 050 - 1 150 EUR/mesiacnástup od 1050€/1100€ s vyhláškou §21, po skúšobnej dobe zvýšenie o 100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu technikov, ktorí pracujú priamo v najväčšom automobilovom závode na Slovensku ( bratislavský závod Volkswagen Slovakia) hľadáme šikovného kolegu, ktorého náplňou práce bude najmä:
  • starostlivosť o plynulú prevádzku mobilných robotických systémov pre internú logistiku
  • oprava strojov a hľadanie príčin ich nefunkčnosti,
  • práca s jedinečnými riešeniami v oblasti logistiky priamo v kontakte s výrobou vo Volkswagen Slovakia.
  • práca v zmenovej prevádzke (aj nočné zmeny)

  • Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
  • Jazykové vzdelávanie
  • Niekoľko firemných akcií v roku
  • Stravné lístky v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Elektrotechnik min. §21 - výhodou.
Technické a strojárske zameranie - výhodou.

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3760514  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 1 150 EUR/mesiacnástup od 1050€/1100€ s vyhláškou §21, po skúšobnej dobe zvýšenie o 100€