1 050 - 1 150 EUR

Technik preventívnej údržby

CEIT, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu technikov, ktorí pracujú priamo v najväčšom automobilovom závode na Slovensku ( bratislavský závod Volkswagen Slovakia) hľadáme šikovného kolegu, ktorého náplňou práce bude najmä:
- starostlivosť o plynulú prevádzku mobilných robotických systémov pre internú logistiku
- oprava strojov a hľadanie príčin ich nefunkčnosti,
- práca s jedinečnými riešeniami v oblasti logistiky priamo v kontakte s výrobou vo Volkswagen Slovakia.
- práca v zmenovej prevádzke (aj nočné zmeny)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástup od 1050€/1100€ s vyhláškou §21, po skúšobnej dobe zvýšenie o 100€

- Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
- Jazykové vzdelávanie
- Niekoľko firemných akcií v roku
- Stravné lístky v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Elektrotechnik min. §21 - výhodou.
Technické a strojárske zameranie - výhodou.

CEIT je technologická spoločnosť, ktorá prináša inovácie pre priemysel. Zameriava sa najmä na automatizáciu internej logistiky, robotizáciu, digitalizáciu, optimalizovanie výrobných a logistických procesov či komplexné riešenia pre smart fabriky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CEIT a.s.
Univerzitná 8661/6A
010 08 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3760514   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástup od 1050€/1100€ s vyhláškou §21, po skúšobnej dobe zvýšenie o 100€