Servisný technik - elektrikár

CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý sa stará o automatizáciu výrobných či montážnych operácií v priemysle, hľadáme šikovného servisného technika, ktorý je ochotný veľa cestovať.
Náplň práce bude tvoriť najmä:
- montáž a zapájanie jednoúčelových strojov a elektro rozvádzačov, zapájanie robotov
- montáž mechaniky a pneumatiky
- montáž strojov od jednotlivých podskupín až po finálnu montáž a testovanie na základe výrobnej dokumentácie
- montáž a zapojenie u zákazníka
- servisné výjazdy (časté cestovanie k zákazníkovi v rámci Slovenska ale aj do zahraničia)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat od 1300€ v závislostí od skúsenosti

- Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
- Jazykové vzdelávanie
- Niekoľko firemných akcií v roku
- Stravné lístky v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť (osvedčenie min. §21, ideálne §22) na výkon práce elektrotechnika
- skúsenosť s programovaním PLC výhodou
- skúsenosti so servisovaním jednoúčelových zariadení výhodou
- schopnosť pracovať s elektrotechnickými schémami, strojárskymi výkresmi a dokumentáciou
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- ochota cestovať
- flexibilita, adaptabilita
- tímový duch

CEIT je technologická spoločnosť, ktorá prináša inovácie pre priemysel. Zameriava sa najmä na automatizáciu internej logistiky, robotizáciu, digitalizáciu, optimalizovanie výrobných a logistických procesov či komplexné riešenia pre smart fabriky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CEIT a.s.
Univerzitná 8661/6A
010 08 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3759391   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat od 1300€ v závislostí od skúsenosti