Konštruktér/dizajnér senior

CEIT, a.s.

Miesto práce
Univerzitná 8661/6a, Žilina
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme konštruktéra/dizajnéra, ktorý je výborným technikom a má rád tvorivú prácu. Baví ho navrhovanie strojov, od návrhu konceptu až po realizáciu u zákazníka.
Vašou náplňou práce bude najmä:
- Vývoj a konštrukcia strojov, výrobných zariadení a ich súčastí
- Práca na medzinárodných vývojových projektoch
- Vytváranie 3D modelov, kreslenie 2D výkresov a tvorba kusovníkov
- Navrhovanie technických riešení na základe zadania od zákazníka
- Samostatné riešenie konštrukčných detailov v súlade s určenými internými konštrukčnými zásadami a technologickými požiadavkami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300€ v závislosti od Vašich skúseností

- Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
- Jazykové vzdelávanie
- Niekoľko firemných akcií v roku
- Stravné v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Pro/ENGINEER - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- pokročilá znalosť 3D CAD systémov,
- znalosť softvéru CREO výhodou,
- základné znalosti v oblasti tolerancií (rozmerové a geometrické), technických výpočtov (pružnosť a pevnosť, mechanika),
- samostatnosť,
- zodpovednosť
- spoľahlivosť,
- samostatný a iniciatívny prístup k práci,
- lojalita,
- kreativita,
- technické zmýšľanie,
- chuť vzdelávať sa a ďalej rozvíjať,
- tímový duch

CEIT je technologická spoločnosť, ktorá prináša inovácie pre priemysel. Zameriava sa najmä na automatizáciu internej logistiky, robotizáciu, digitalizáciu, optimalizovanie výrobných a logistických procesov či komplexné riešenia pre smart fabriky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CEIT a.s.
Univerzitná 8661/6A
010 08 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3757678   Dátum zverejnenia: 8.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300€ v závislosti od Vašich skúseností