Obchodný asistent/asistentka s fakturáciou Štúrovo

CEIBA spol. s r.o.

Miesto práce
Nánanská cesta 36, 943 01 Štúrovo, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Hľadáme do tímu kolegu/kolegyňu, ktorého náplňou práce bude zastrešovať nasledovné oblasti:
• komunikácia so zákazníkmi a partnermi spoločnosti
• spracovanie objednávok a dopytov od zákazníkov a z e-shopu
• spracovanie platieb a zaúčtovanie prijatých a vystavených faktúr
• kontrola transakcií a riešenie chybových hlásení
• spracovanie dát v systéme POHODA
• účasť na koncomesačných a koncoročných uzávierkových aktivitách
• podieľanie sa na zlepšovaní a zefektívňovaní procesov
• účtovanie: interných faktúr, hotovostných výdavkov zamestnancov, bankových výpisov
• Príprava platieb spoločnosti
• Spolupráca na mesačných a ročných účtovných závierkach
• Inventarizácia pridelených účtov
• Komunikácia s internými/externými zákazníkmi / dodávateľmi
• Zastupovanie kolegov

• individuálne zaškolenie
• príspevok na stravovanie
• zázemie stabilnej spoločnosti
• každoročné navyšovanie platu
• možnosť odborného rastu

Ak máte záujem o danú pozíciu, pošlite prosím svoj životopis v SJ na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti CEIBA spol., s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2018 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
POHODA - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne požadované vzdelanie - Obchodná akadémia,
- znalosť účtovných a daňových zákonov
- schopnosť presného dodržiavania postupov
- zmysel pre detail
- tímový hráč
- zodpovedný prístup k práci
-Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič

Veľkoobchod a maloobchod s materiálmi a vybavením pre knižnice, archívy, múzeá, galérie, reštaurátorov a výtvarníkov. Predaj okenných fólií a autofólií.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Nánanská cesta 36
943 01 Štúrovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Pajer
Tel.: 0918884311
E-mail: poslať životopis
ID: 3284974   Dátum zverejnenia: 12.1.2018