Komunikačný manažér pre organizáciu Živica

CEEV Živica

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 150 EUR/mesiacOdmena závisí od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka so skúsenosťami s vedením komunikačných kampaní na zastrešenie komunikácie v Živici. Naše portfólio aktivít je za viac ako 20 rokov fungovania organizácie rozsiahle a chceme, aby o nich vedela aj široká verejnosť. Pomôž nám napĺňať misiu nášho motta “inšpirujeme k zmene” tým, že nám urobíš poriadok v komunikácii.

Hľadáme človeka, ktorý vie posúdiť, čo môže byť mediálne zaujímavé, spracovať z toho podklady a ponúknuť ich médiám. Hľadáme človeka, ktorý vie nastaviť komunikáciu za konkrétnym účelom a dosiahnutie výsledkov si odsledovať. Hľadáme človeka s chuťou tvoriť mediálny obsah, ktorý má hodnotu a vie posúvať svet dopredu.

Spolu s členmi jednotlivých projektových tímov budeš nastavovať komunikáciu ku projektom a kampaniam, redigovať podklady, hľadať novinársky pútavé témy. Za Živicu budeš zastrešovať aj komunikáciu na sociálnych sieťach, webstránke a v newslettroch.

Hlavná náplň:

- Príprava návrhu a implementácia mediálnej stratégie pre Živicu a jej projekty;
- Budovanie značky organizácie a jej súčastí;
- Tvorba a upevňovanie vzťahov s médiami;
- Plánovanie kampaní pre jednotlivé projekty, spolupráca na ich realizácii;
- Monitoring a analytika jednotlivých aktivít a dosahovania cieľov;
- Plánovanie komunikácie na sociálnych sieťach, správa sociálnych sietí (vrátane tvorby obsahu);
- Plánovanie a príprava newslettrov (interné, externé).

- Práca v tíme ľudí s nadšením pre oblasť vzdelávania a ochrany životného prostredia, ktorý funguje na priateľských väzbách a v neformálnej atmosfére;
- práca v stabilnej mimovládnej organizácii;
- príležitosti na sebarealizáciu a profesionálny rast;
- stretávanie sa so špičkovými lektormi a inšpiratívnymi učiteľmi;
- perspektíva dlhodobej práce;
- pracovný stôl v našej kancelárii + vybavenie;
- 200 eur ročne na vzdelávanie;
- možnosť zúčastniť sa bezplatne vybraných kurzov Živice;
- možnosť vybrať si miesto pôsobenia v našej bratislavskej alebo zvolenskej kancelárii.

Ak máš o pozíciu záujem, okrem poslania životopisu nám vyplň do polnoci 25.4.2021 krátky dotazník s úlohami: https://forms.gle/eV6W9ionHqvm6V8r6

Pomôže nám to lepšie vidieť, ako uvažuješ a ako vnímaš našu prácu.

Na pohovor budeme volať len vybraných uchádzačov a uchádzačky ktorí dotazník vyplnili!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingová komunikácia, žurnalistika, slovenský jazyk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Facebook Business Manager - Pokročilý
Facebook Creator Studio - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Instagram - Pokročilý
Canva alebo iný grafický program - Pokročilý
Audacity alebo iný strihací softvér - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

komunikačný/á manažér/ka, PR manažér/ka, marketingový manažér/ka, copywriter/ka, novinár/ka

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti aspoň 3 roky s tvorbou a vedením kampaní a komunikácie;
- Všeobecný rozhľad a nadšenie pre témy environmentálnej výchovy a vzdelávania;
- Cit pre jazyk a štylistické zručnosti;
- Schopnosť identifikovať tému, ktorá bude rezonovať;
- Schopnosť vysvetliť komplikované javy jednoducho, no pritom nezmeniť pointu;
- Samostatnosť;
- Kontakty na slovenských novinárov;
- Skúsenosti so správou sociálnych sietí a tvorbou obsahu ;
- Prehľad v aktuálnych marketingových trendoch;
- Skúsenosti s nastavovaním reklamy na sociálnych sieťach (FB, IG);
- Cit pre vizuálnu stránku;
- Práca s videom výhodou.

Živica je mimovládna nezisková organizácia, ktorá inšpiruje k zmene. Venujeme sa vzdelávaniu, ekoporadenstvu a ponúkame priestor na hľadanie seba samého. Nájdete nás v Bratislave, Zvolene a vo Vzdelávacom centre Zaježová.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4051891  Dátum zverejnenia: 26.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac