Asistentka/asistent programu Zelená škola

CEEV Živica

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.3.2020
850 EUR/mesiacPonúkaná odmena na živnosť 850 € (v závislosti od doterajších skúseností). Možnosť ďalšieho odborného rastu – na lektorskú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce (kopírovanie, skenovanie, pošta, objednávanie tovarov a služieb, práca s databázou škôl a pod.)
- organizačné zabezpečenie seminárov a kurzov (registrácia účastníkov, príprava podkladov, zabezpečenie miestností, asistencia lektorkám a pod.)
- pripomienkovanie metodických materiálov pre školy
- príprava podkladov pre web, FB, instagram

- práca v stabilnej mimovládnej organizácii;
- príležitosti na sebarealizáciu a profesionálny rast;
- stretávanie so špičkovými lektormi a inšpiratívnymi učiteľmi;
- príjemný pracovný kolektív;
- služobný telefón a počítač;
- perspektíva dlhodobého zamestnania;
- ďalšie odborné vzdelávanie.

V prípade záujmu pošlite do 31. 1. 2020 13.00 svoj životopis a motivačný list na adresu [email protected]

Do predmetu správy uveďte: záujem o pracovnú pozíciu
Vybraných záujemcov pozveme na osobný pracovný pohovor do Zvolena.
Nástup je možný od 1. 3. 2020.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

školstvo, ekológia, environmentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadšenie pre školstvo a vzdelávanie
- záujem o environmentálne témy
- komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť a tímovosť
- ochota učiť sa

Výhodou sú:

- skúsenosť so vzdelávaním učiteľov, učením alebo prácou v školskom prostredí
- skúsenosť s dobrovoľníckou prácou

Živica je mimovládna nezisková organizácia, ktorá inšpiruje k zmene. Venujeme sa vzdelávaniu, ekoporadenstvu a ponúkame priestor na hľadanie seba samého. Nájdete nás v Bratislave, Zvolene a vo Vzdelávacom centre Zaježová.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3846782  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac