850 - 1 050 EUR

Redaktor/ka portálu čierna labuť

CEEV Živica

Miesto práce
Búdková 22, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prinášanie nových tém na články a ich príprava;
- Práca v editorskom kolektíve redakčnej rady;
- Propagácia príspevkov na sociálnych sieťach;
- Príprava newslettrov;
- Administrácia nášho webu vo Wordpresse.

V čiernej labuti sme aj zvukovo pozitívni. Ak máš skúsenosti s prácou so zvukom, sme otvorení aj možnosti prípravy podcastu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850-1050

- Sloboda v písaní a tvorení;
- Práca v malom, dynamickom kolektíve;
- Témy, ktoré menia svet k lepšiemu;
- Pracovný stôl v našej bratislavskej kancelárii + vybavenie, ak treba;
- Staneš sa súčasťou renomovanej a rešpektovanej organizácie CEEV Živica;
- Budeš mať možnosť spolupodieľať sa aj na iných jej aktivitách a projektoch;
- 200 eur ročne na vzdelávanie;
- Možnosť zúčastniť sa bezplatne vybraných kurzov Živice.

Informácie o výberovom konaní

Ak máš o pozíciu záujem, pošli nám:

- Ukážku troch tvojich článkov, ktoré boli zverejnené;
- Návrh 5 tém, ktoré by si na čiernu labuť spracoval/a;
- Mená aspoň dvoch osobností, ktorých považuješ za mienkotvorcov v oblasti životného prostredia a vzdelávania a oslovil/a by si ich na rozhovor;
- Odkaz na dva články, ktoré si v poslednom čase čítal/a a páčilo sa ti, ako boli napísané;
- Zoznam médií, ktoré pravidelne sleduješ;
- Životopis.

Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom, ktorých pozveme na osobný pohovor v Bratislave.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Aktívne sa zaujímať o témy, o ktorých píšeme;
- Mať skúsenosti s prácou redaktora/editora;
- Ovládať výborne štylistiku a gramatiku;
- Výhodou sú skúsenosti s prácou so sociálnymi sieťami a ich nástrojmi na propagáciu;
- Výhodou je znalosť práce s Wordpressom;
- Výhodou sú skúsenosti s editovaním zvuku a videa.

O čiernej labuti:

čierna labuť je webový názorový portál, ktorý založila a spravuje Živica. Na portáli prinášame reportáže, rozhovory a komentáre o témach, ktorým sa Živica už 19 rokov venuje, a to: vzdelávanie, ochrana životného prostredia, výchova k tolerancii, duchovnému rozvoju a dobrovoľnej skromnosti.

O Živici:

Živica je mimovládna nezisková organizácia, ktorá inšpiruje k zmene. Venujeme sa vzdelávaniu, ekoporadenstvu a ponúkame priestor na hľadanie seba samého. Nájdete nás v Bratislave, Zvolene a vo Vzdelávacom centre Zaježová.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica
Búdková 22
811 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3713344   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850-1050