Učiteľ/ka zaježovskej školy

CEEV Živica

Miesto práce
Zaježovská škola, Pliešovce-Zaježová
Termín nástupu
1.8.2020
927,5 - 1 187,5 EUR/mesiacMzda bude vypočítaná podľa stupnice platových taríf zamestnancov školstva a pedagogických zamestnancov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaježovská škola je malotriedna environmentálne-komunitná škola uprostred zaježovských lazov. Poskytuje celostnú výchovu a vzdelávanie deťom na prvom stupni ZŠ. Výraznou súčasťou školy je aktívne zapájanie rodičov do jej fungovania. Snažíme sa otvorene komunikovať, rozvíjať naše vzťahy a školu zároveň.
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa požadovaného študijného odboru pre príslušný druh a typ školy
- minimálne 5 rokov pedagogickej praxe
- využívanie aktívnych metód vyučovania
- schopnosť viesť 1. – 4. ročník v jednej triede
- flexibilitu
- vysoký stupeň tímovej spolupráce
- tvorivosť a ochotu hľadať netradičné riešenia
- udržať smerovanie a ciele našej školy
- znalosť a dodržiavanie hodnôt CEEV Živica
- pripravenosť na život na lazoch.

Ponúkame:
- vysokú podporu rodičov a zriaďovateľa
- učiteľský byt
- finančnú podporu pri ďalšom vzdelávaní /cestovné, platba za kurzy../
- spoluprácu rodičov pri vyučovaní /výchovné predmety, anglický jazyk,
holistická environmentálna výchova/
- slobodu a podporu kreatívnym nápadom
Nakoľko zriaďovateľom školy je mimovládna organizácia Centrum environmentálnej a etickej výchovy ŽIVICA, stanete sa súčasťou našej organizácie a budete mať možnosť zapájať sa aj do jej iných aktivít.

Svoj životopis a motivačný list zasielajte výhradne e-mailom na adresu [email protected] najneskôr do 25. apríla 2020. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

pedagóg

Počet rokov praxe

5

Živica je mimovládna nezisková organizácia, ktorá inšpiruje k zmene. Venujeme sa vzdelávaniu, ekoporadenstvu a ponúkame priestor na hľadanie seba samého. Nájdete nás v Bratislave, Zvolene a vo Vzdelávacom centre Zaježová.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3661735  Dátum zverejnenia: 1.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 927,5 EUR/mesiac