Řidič/ka VKM

CEE Logistics a.s.

Místo práce
Vráble
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1400 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vám nabízíme:

Práce ve finančně stabilní firmě na novém projektu vnitrostátní kamionové dopravy

Jednosměnný provoz - každý večer a víkendy doma
Moderní vozový park (Mercedes Benz, Volvo, Daf) s nadstandardní výbavou (např.nezávislá klima)
Vlastní servis v nepřetržitém non-stop režimu
Dodržování právních předpisů AETR, nařízení ES č.561/2006

Co od Vás požadujeme:

Abyste měl svou práci rád
Řidičský průkaz skupiny C+E
Profesní způsobilost
Trestní bezúhonnost
Flexibilitu a spolehlivost

Co můžete očekávat od nás:

Solidní jednání, tým vlastních a kvalitních dispečerů
Úhrada vstupních dokumentů až do výše 4.000,-

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Slovensko, okres Nitra
Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Bližší informace v případě zájmu Vám poskytneme na tel. čísle: +420 730 803 649

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3575812  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 EUR/měsíc