Marketing coordinator

Fox Martens s.r.o.

Miesto práce
Jozefská 7, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej advokátskej kancelárie hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý sa bude venovať koordinácii marketingových aktivít a inej zdieľanej agendy pre sieť advokátskych kancelárií CEE Attorneys v 8 krajinách CEE regiónu. Na tejto pozícii budete komunikovať s medzinárodným tímom (prevažne v angličtine), pracovať na budovaní našej značky a centrálne koordinovať interné/externé marketingové a komunikačné aktivity našej siete, Vaše konkrétne zodpovednosti:
• aktualizácia informácií, noviniek, príprava rozličných oznámení a ich publikovanie v elektronických médiách (web stránka, Facebook, LinkedIn, CEELM, a pod.),
• spravovanie obsahu web stránky a navrhovať možnosti na jej vylepšenie
• organizovanie marketingových podujatí s cieľom prezentovať kanceláriu a získať nových partnerov z rôznych oblastí sveta
• centrálna príprava a aktualizácia marketingových materiálov pre sieť (podklady pre prezentácie, vizuál, logo, vizitky, prezentačné a pod.),
• zabezpečenie PR pre sieť pobočiek (predovšetkým online),
• prieskum trhu v oblasti práva, sledovanie fór právnych komunít a ich noviniek, vyhľadávanie nových potenciálnych projektov, klientov či iných možností pre rozvoj biznisu,
• sledovanie aktuálnej situácie na trhu za účelom neustáleho zlepšovania poskytovaných služieb, prieskum spokojnosti u klientov,
• mesačné aktualizovanie zoznamu klientov siete,
• zabezpečovanie riadneho chodu siete po administratívnej stránke – zdieľanie dokumentov (Google Drive), organizovanie interných teambuilding podujatí, stretnutí,zasadnutí, a pod.

• príležitosť pracovať v medzinárodnom tíme a získať skúsenosti na zaujímavých lokálnych aj nadnárodných projektoch v rámci CEE regiónu,
• práca v príjemnom a mladom kolektíve,
• možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie – po zaškolení a preverení Vašich schopností Vám ponúkame možnosť pracovať na samostatných zadaniach a prispieť k budovaniu našej značky, všetko záleží od Vášho potenciálu a záujmu napredovať .

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis aj s uvedením výsledkov Vašej doterajšej praxe na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslanie Vášho životopisu budeme považovať zároveň za vyjadrenie Vášho súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

Poskytnutím svojho životopisu CEE Attorneys Lišiak Martinák s.r.o., Jozefská 7, 811 06 Bratislava, ICO: 47237 856, (ďalej len „Recipient“), vedome a dobrovoľne dávam Recipientovi podľa príslušných ustanovení zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „Zákon o ochrane osobných údajov“) svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov (vrátane osobitných kategórií osobných údajov) obsiahnutých v mojom životopise poskytnutom Recipientovi, najmä môjho mena a priezviska, dátumu narodenia, rodného čísla, adresy trvalého pobytu, informácií o mojom vzdelaní a pracovných skúsenostiach (ďalej len „Osobné údaje“), a to na účely výberu vhodného kandidáta na pozíciu Marketing Manager (ďalej len „Účel spracúvania“). Zároveň súhlasím s poskytnutím, resp. sprístupnením Osobných údajov na Účely spracúvania advokátom spolupracujúcim s Recipientom a osobám poskytujúcim Recipientovi poradenstvo, podporu alebo iné služby týkajúce sa ich pracovnoprávnych, administratívnych alebo riadiacich záležitostí. Tento súhlas je daný na dobu jedného (1) roka od poskytnutia životopisu Recipientovi, pričom môže byt mnou kedykoľvek odvolaný doručením písomného oznámenia o odvolaní súhlasu Recipientovi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• požadujeme anglický jazyk na pokročilej úrovni s dobrou znalosťou gramatiky a písomného prejavu, ďalší cudzí jazyk je veľkou výhodou,
• logické myslenie, dobré komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne,
• skúsenosti v back-office administratíve, v marketingu, znalosť princípov marketingu na sociálnych sieťach, ochota vykonávať aj administratívne činnosti
• záujem o neustále napredovanie, učenie sa novým veciam a osobný rozvoj.

CEE Attorneys is an international law firm with almost 100 professionals in 11 offices across Central and Eastern Europe, currently represented in the Czech Republic, Slovakia, Lithuania, Latvia, Romania, Bulgaria and Hungary. We also closely cooperate with partners’ offices in Germany, India, China and Japan.
For more info please visit our website: www.ceeattorneys.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3229940  Dátum zverejnenia: 31.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou