Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič na vozidle s hydraulickou rukou

CEDULA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacčistý zárobok 1000€+diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na vozidlo s hydraulickou rukou, na rozvoz tovaru v rámci západného SR.
Začiatok aj koniec pracovnej cesty je v Senci, sídlo spoločnosti. Od uchádzača vyžadujeme aby vlastnil vodičský preukaz skupiny C, potrebné skúsenosti s manipuláciou s hydraulickou rukou, v prípade, že máte skúsenosti ale nemáte platné školenie je možnosť ho obnoviť u nás. Pracovný čas PO - PIA cca 8 hod.denne.

Získanie preukazu viazača a školenie na manipuláciu s hydraulickou rukou, hradené zamestnávateľom. Každo ročné opakované školenie hradené zamestnávateľom.
Poskytujeme ubytovanie čiastočne hradené zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

Hlavnou činnosťou spoločnosti je vnútroštátna a medzinárodná nákladná preprava.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4396351  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac