Vodič skupiny "C"

CEDULA s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
739 - 900 EUR/mesiacčistá mzda 800€ - 900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoz tovaru v rámci severného Slovenska. Jedná sa o zbernú a zásielkovú službu. Prevažne paletové zásielky. Pracovná doba od 6:00 podľa AETR. Doručenie zásielok k zákazníkovi + zvoz zásielok od zákazníka. Základná administratíva + práca s hotovosťou.

POZOR! Začiatok aj koniec pracovnej cesty je v Žiline na adrese Košická 2, areál NDŽ.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavnou činnosťou spoločnosti je vnútroštátna a medzinárodná nákladná preprava.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3679401  Dátum zverejnenia: 25.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac