Vodič dodávky, skupina "B"

CEDULA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
816 - 950 EUR/mesiacmožnosť čistého zárobku 800€ + diéty podľa platného zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na našu hlavnú pobočku v Senci. Jedná sa o rozvoz a manipuláciu s tovarom v rámci západného Slovenska. Pracovná doba Pondelok - Piatok, začiatok pracovnej doby 6:00. (v Senci). Víkendy a sviatky voľné. Priemerný denný počet vykládok 10
Pokiaľ vlastníš vodičský preukaz aspoň skupiny "B" a si šikovný, fyzicky zdatný a rád sa učíš nové veci radi Ťa privítame v našom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, flexibilita, ochota, zmysel pre spoluprácu

Hlavnou činnosťou spoločnosti je vnútroštátna a medzinárodná nákladná preprava.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3407972  Dátum zverejnenia: 27.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac