600 - 750 EUR

Vodič skupiny "B"

CEDULA s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného vodiča do nášho týmu v Žiline. Jedná sa o rozvoz tovaru v rámci severného Slovenska. Pracovná doba Pondelok - Piatok, začiatok pracovnej doby 6:00.
Pokiaľ vlastníš vodičský preukaz aspoň skupiny "B" a si šikovný, fyzicky zdatný a rád sa učíš nové veci radi Ťa privítame v našom kolektíve.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

620€ + odmeny za odjazdené kilometre, možnosť mesačného zárobku 700€ v čistom + diety

možnosť rozšírenia vodičského preukazu na skupinu "C" a možnosť získať profesionálny vodičský preukaz. (KKV)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, flexibilita, ochota, zmysel pre spoluprácu

Hlavnou činnosťou spoločnosti je vnútroštátna a medzinárodná preprava.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Šamorínska 10
903 01 Senec

Kontakt

ID: 3407972   Dátum zverejnenia: 11.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   620€ + odmeny za odjazdené kilometre, možnosť mesačného zárobku 700€ v čistom + diety