Vodič nákladného vozidla - vozidlo s hydraulickou rukou

CEDULA s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiacČistá mzda 900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru v rámci Slovenska. Jedná sa o vozidlo s hydraulickou rukou. Prevažne celovozové zásielky.

hľadáme vodiča pre vozidlo s hydraulickou rukou pre našu pobočku vo ZV. Naša spoločnosť rozváža paletový tovar a kusový tovar. Od uchádzača požadujeme aby vlastnil KKV (kvalifikačná karta vodiča) (možnosť dať si urobiť cez našu spoločnosť) a tachografovú kartu vodiča (možnosť požiadať o ňu aj po nástupe do zamestnania), preukaz obsluhy hydraulickej ruky (možnosť školenia cez našu spoločnosť)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

ochota, flexibilnosť, odolnosť voči stresu

Hlavnou činnosťou spoločnosti je vnútroštátna a medzinárodná nákladná preprava.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2800392  Dátum zverejnenia: 15.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac