Vodič skupiny "B"

CEDULA s.r.o.

Miesto práce
Šamorínska 10, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
uvedené v inzeráte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných vodičov na rozvoz tovaru v rámci západo-slovenského regiónu. Jedná sa o rozvoz paletového tovaru. Pokiaľ vlastníš vodičský preukaz aspoň skupiny "B" a si šikovný, fyzicky zdatný a rád sa učíš nové veci radi Ťa privítame v našom kolektíve. Pokiaľ máš ambície rozšíriť si svoj vodičský preukaz na skupinu "C" radi Ti túto možnosť poskytneme.

možnosť rozšírenia vodičského preukazu na skupinu "C" a možnosť získať profesionálny vodičský preukaz. (KKV)
odmeňovanie zamestnancov:
1. Fixná časť – 200€ (pri plnej dochádzke za celý mesiac)
Pohyblivá zložka:
2. Sadzba na km – 0,05€ (súčet km za celý mesiac)
3. Sadzba za nakládku/vykládku – 0,50€ (súčet nakládok a vykládok za celý mesiac)
4. Príplatok za SO,NE – 15€

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, flexibilita, ochota, zmysel pre spoluprácu

Hlavnou činnosťou spoločnosti je vnútroštátna a medzinárodná preprava.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Šamorínska 10
903 01 Senec

Kontakt

ID: 2714731   Dátum zverejnenia: 10.11.2017