Hlavný stavbyvedúci / Stavbyvedúci / Asistent stavbyvedúceho

CEDIS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 4 500 EUR/mesiacNástupný plat závisí od skúseností, odbornosti a praxe uchádzača. Finálna nástupná mzda je predmetom vzájomnej dohody v rámci výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedanie za organizovanie, riadenie a koordinovanie stavebných prác a iných činností na stavenisku;
- Vyhodnocovanie priebehu stavebných prác na pravidelnej báze, sledovanie čerpania rozpočtu;
- Evidovanie vykonaných stavebných prác v stavebnom denníku;
- dohliadanie a zabezpečovanie dodržiavania bezpečnostných predpisov, najmä zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov;
- zabezpečovanie realizácie stavieb v súlade so zákonom č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon) v znení neskorších právnych predpisov;
- oprávnenie stavbyvedúceho na - dopravné stavby, mosty, inžinierske stavby - potrubné, energetické a iné líniové stavby

Informácie o výberovom konaní

Možnosť odborného rastu
Práca na významných infraštruktúrnych projektoch
Možnosť spolupráce a získanie skúseností so zahraničnými spoločnosťami
Poznámka: možnosť lokálneho pôsobenia iba v Prešovskom alebo Košickom kraji

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo: Pozemné stavby, vodohospodárske stavby, dopravné stavby

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavbyvedúci: Pozemné stavby, vodohospodárske stavby, dopravné stavby

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Osvedčenie na výkon činnosti stavbyvedúceho v zmysle zákona pre pozemné alebo vodohospodárske alebo líniové stavby
- Podmienka - úspešná realizácia minimálne 1 stavby nad 3 mil. EUR
- Bezúhonnosť
- Znalosť anglického jazyka vítaná (nie je podmienkou)
- Primerané zručnosti práce s počítačom
- Dôslednosť, dochvíľnosť, cieľavedomosť

Stavebná činnosť, inžinierska činnosť, realizácia stavieb (pozemné, inžinierske, vodné...)

Kontakt

Kontaktná osoba: Elizaveta Nazukina
Tel.: +421232609930
E-mail: poslať životopis
ID: 3543216  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac