Hľadáme chyžnú (trvalý pracovný pomer aj brigádne)

CÉDER s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ/ASAP
760 - 1 100 EUR/mesiac-počas celého dňa máte zabezpečenú stravu aj nápoje koľko len chcete. -dostanete finančný bonus k narodeninám! -Plus koncoročné finančné odmeny! -Plus nefinančné darčeky, ktoré určite potešia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám do útulného, rodinného penziónu v Tatranskej Lomnici, posili.
Sme príjemní kolektív, do ktorého hľadáme ďalšiu CHYŽNÚ!
Taktiež hľadáme aj BRIGÁDNIKOV na výpomoc, pracovná náplň ostáva taká istá.

-Náplň práce nespočíva iba v upratovaní ( upratovacej činnosti nie je až tak veľa , práca sa kumuluje aj v bare )
- V bare ide o výdaj alkoholických či nealkoholických drinkov.
-Pomoc pri vydaji raňajok a večeri. O to práca je viac rôznorodejšia, nemusíte mať s prácou skúsenosti, stačí sa chcieť zaučiť, je to jednoduché.
-Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach.
-Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet a atď.. )
-Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
-Príprava raňajok pre ubytovaných hostí- práca spočíva v príprave jednoduchých jedál, kde sa podávajú syrové, šunkové a salámové nárezy, ovocie, zelenina, jogurty cereálie, pečivo a z teplých jedál najmä volské oká, praženice, párky a ich vydaj našim hosťom.

Zamestnanecké výhody a benefity:

-počas celého dňa máte zabezpečenú stravu aj nápoje koľko len chcete.
-dostanete finančný bonus k narodeninám!
-Plus koncoročné finančné odmeny!
-Plus nefinančné darčeky, ktoré určite potešia.
-Mzda: 4.5€ / hodina v čistom! Po pár mesiacoch osvedčenia sa, zvýšenie mzdy!
Dokopy mzda vo výške podľa sezóny a odpracovaných hodín: najmenej 760€ až 1000€ v čistom!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nie je potrebné mať skúsenosť s prácou, stačí byť šikovný a chcieť sa naučiť niečo iné.
Skúsenosť s prácou je iba bonus.

Spoločnosť prevádzkujúca penzión Wellness Cottage CEDER a Chalets CEDER

www.resortceder.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4422265  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac