Advokátsky koncipient (Junior/Senior)

ČECHOVÁ & PARTNERS s. r. o.

Staromestská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiac+ plnohodnotné štvrťročné bonusy na základe merateľných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koncipientom v našej firme poskytujeme príležitosť načerpať reálne skúsenosti v rôznych oblastiach práva. Nakoľko máme silný administratívny tím, koncipienti majú priestor riešiť takmer výlučne právne zadania. Zabezpečujeme kompletné právne služby predovšetkým pre zahraničných klientov v oblasti obchodného práva a iných právnych špecializácií.

Vy sa budete spolupodieľať na celkovom výsledku najmä:
- prípravou právnych rešeršov, analýz, stanovísk
- prípravou a pripomienkovaním zmluvných dokumentov
- zastupovaním klientov na rokovaniach, súdoch
- aktívnou účasťou na stretnutiach s klientmi
- ostatnými činnosťami podľa zadania advokátov a partnerov kancelárie.

Snažíme sa tiež nezabúdať na spätnú väzbu, priestor na otázky a taktiež vieme, že bez občasných omylov neexistuje ani adekvátny progres. Pracujeme na dlhodobých pracovných vzťahoch, čo môžeme aj potvrdiť, nakoľko mnoho našich advokátov i väčšina partnerov začínala u nás ešte ako študenti práva alebo koncipienti. Môže to byť aj ten Váš prípad.

Koncipienti majú u nás svoje dôležité miesto, sú spojkou medzi advokátmi, administratívou i študentmi práva a prispievajú k tomu, aby sme fungovali ako jeden veľký celok. Práve schopnosť spolupracovať ako tím, a zároveň schopnosť spoľahnúť sa aj sám na seba, vytvára podnetné pracovné prostredie, ktoré pomáha napredovať. Podporujeme diverzitu a inklúziu, aby u náš našli uplatnenie a sebarealizáciu všetci bez rozdielu.

V čerpaní skúseností sa u nás medze nekladú, pomôcť v zlepšovaní môžu aj odborné školenia, možnosť členstva v medzinárodných profesijných organizáciách, profesijný a odborný rast vedený mentorom, možnosť podieľať sa na významných zahraničných projektoch.

U nás budete môcť pracovať čiastočne z home office, kancelária však ponúka príjemné pracovné prostredie v jednej z najatraktívnejších budov v centre mesta. Spoznávať svojich kolegov budete aj na team-buildingoch, poskytujeme tiež MultiSport kartu za zvýhodnených podmienok. No a keďže vieme, že práca koncipienta / koncipientky je náročná, na oddych a regeneráciu budete mať okrem dovolenky až 12 servisných dní ročne.

Váš motivačný list v anglickom jazyku a štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku pošlite emailom na adresu: [email protected]

Neváhajte spomenúť svoje úspechy, či už akademické alebo pracovné, očakávania, či dôvody, prečo by ste ku nám zapadli.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi by sme u nás privítali odhodlaného a sebavedomého kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa len tak ľahko v živote nezľakne prekážok, ale naopak, vie z nich nabrať skúsenosti a riešiť veci s chladnou hlavou.

Ak máte radi výzvy, ste orientovaná/á na klienta, komunikatívny/a a k Vašim hodnotám patrí lojalita, profesionalita, flexibilita a integrita, určite zapadnete do nášho tímu.

K výborným výsledkom budete potrebovať aktívnu angličtinu úrovne C1, ukončené vysokoškolské štúdium v oblasti práva na Slovensku alebo v Čechách a chuť zdokonaľovať sa a vyniknúť vo svojej oblasti.
Skúsenosti zo zahraničia, inej advokátskej kancelárie alebo znalosť ďalšieho cudzieho jazyka sú pridanou hodnotou.

Miestom výkonu práce je Bratislava alebo Košice, v prípade Košíc je počas prvých 3 mesiacoch požadované pracovať v Bratislave, kvôli zladeniu sa s tímom.

Advokátska kancelária ČECHOVÁ & PARTNERS s.r.o. je jednou z popredných advokátskych kancelárií na Slovensku s rozsiahlymi medzinárodnými skúsenosťami. Kancelária je členom Lex Mundi - najväčšej siete združujúcej najvýznamnejšie národné právne kancelárie z celého sveta a World Services Group – globálnej organizácie poskytovateľov služieb v privátnom sektore. Právnici kancelárie sú členmi International Bar Association, AIJA a iných profesijných asociácií. Kancelária a právnici v nej pôsobiaci dosahujú pravidelne najvyššie rankingy od Legal 500, IFLR 1000, Chambers Europe a iných.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4598543  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac