Asistentka advokáta

ČECHOVÁ & PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
centrum mesta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
výhodné platové ohodnotenie zohľadňujúce predchádzajúcu prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie agendy advokáta, sekretárske a administratívne práce, asistencia pri všetkých činnostiach advokáta, správa a archivácia spisovej agendy a korešpondencie advokáta, asistencia pri písaní a úprave spisových dokumentov, spolupráca pri realizácii a organizácii marketingových aktivít kancelárie a ďalšie práce podľa pokynov zamestnávateľa, ostatných advokátov a vedúcej kancelárie súvisiace s chodom kancelárie.

práca v medzinárodnej kancelárii, v mladom kolektíve, práca v centre mesta

Životopis v slovenskom a anglickom jazyku poslať na kontaktnú e-mail adresu. Pozvaní na pohovor budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú všetky požiadavky. Nutná znalosť anglického jazyka na úrovni B2.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Dobrá znalosť anglického jazyka, lojálnosť, pracovitosť, flexibilnosť, zmysel pre tímovú prácu, komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie na verejnosti.

Advokátska kancelária ČECHOVÁ & PARTNERS s.r.o. je jednou z popredných a najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku s rozsiahlymi medzinárodnými skúsenosťami. Kancelária je členom Lex Mundi a World Services Group. Právnici kancelárie sú členmi International Bar Association a AIJA. Pravidelne sa umiestňuje na popredných miestach v rankingoch advokátskych kancelárií ako napr. Chambers Europe, Legal 500, Trend: Právnická firma roka.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Staromestská 3
811 03 Bratislava
ID: 292228   Dátum zverejnenia: 31.10.2017