Obchodný zástupca pre Banskobystricky - Nitriansky kraj a Bratislavský - Trnavský kraj

CEBRA s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
855 - 1 200 EUR/mesiac+ odmeny podľa výkonu, mesačné , kvartálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj výrobkov spoločnosti vo zverenom regióne (Bratislavský, Žilinský)
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- vyhľadávanie a získavanie nových obchodných partnerov
- aktívna komunikácia s existujúcou klientelou
- prezentácia spoločnosti a jej produktov
- vytváranie cenových ponúk
- vykonávanie objednávok v teréne osobným prístupom
- riešenie námietok a sťažností zákazníkov
- zodpovednosť za kvalitu poskytovaných informácií - korektnosť, profesionálny a zároveň ľudský prístup
- uzatváranie obchodných zmlúv, budovanie vzťahov
- príprava a plánovanie podľa nastavených mesačných cieľov, príprava stretnutí
- aktívna podpora nových možností na trhu - prieskum trhu, podpora predaja v regióne
- zodpovednosť za platobnú disciplínu klientov

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon
- zľava na nákup tovaru
- perspektíva dlhodobej spolupráce
- dôkladné zaškolenie
- možnosť kariérneho rastu
- teambuildingové akcie
- firemné auto
- firemný notebook
- firemný telefón
- možnosť osobnej sebarealizácie

- uchádzačov žiadame o zaslanie motivačného listu spolu s štruktúrovaným životopisom, predmet správy Obchodný zástupca pre konkrétny kraj .
- v prípade veľkého množstva uchádzačov budeme kontaktovať len tých, ktorí budú najlepšie spĺňať podmienky výberového procesu na pracovné miesto
- ostatným ďakujeme za prejavený záujem
- vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti a zručnosti
- schopnosť presvedčiť a získať klienta
- orientácia na výsledky, ciele a profit
- schopnosť samostatnej práce
- znalosť regiónu a priamej konkurencie
- obchodné zručnosti, cieľavedomosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť
- komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie, schopnosť zvládať námietky klientov

CEBRA - Distribútor a výrobca potravín
"Dokonalý servis a prozákaznícky prístup je pre nás prioritou číslo jedna".
Sme mladá, avšak dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá prihliada na potreby našich zákazníkov a konzumentov výrobkov, ktoré prinášame na Slovenský trh.
Na trh prinášame výrobky, ktoré veľmi dôkladne vyberáme a preto spĺňajú najprísnejšie kritéria kvality a marketingového potenciálu.
Našou prioritou je prinášať na trh výrobky, ktoré prinášajú spotrebiteľovi multispektrálnu -
- paletu pozitívnych benefitov:
- najvyššia kvalita
- vynikajúca chuť
- zdravotne pozitívne účinky
- primeraná cena
O kvalite našej práce vravia aj producenti, ktorých výrobky prinášame na Slovenský trh a zabezpečujeme prístup spotrebiteľovi ku kvalitným potravinám.
Naše značky: CEBRA, OSHEE, OLIMP, SONKO, OSTROŽOVIČ, PEREG

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4315982  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac