800 - 1 200 EUR

Key account manager

CEBRA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia nových klúčových odberaťeľov
- listing nových produktov u existujúcich odberateľov (obchodné reťazce )
- zodpovednosť za predajné plány
- ročné obchodné jednania
- plánovanie letákových akcií
- forecasting pre nákup
- výpočet profitability
- návrhy trade marketingových aktivít
- denný a týždenný reporting
- osobné návštevy kľúčových zákazníkov
- aktívna komunikácia s existujúcou klientelou
- prezentácia spoločnosti a jej produktov
- vytváranie cenových ponúk
- riešenie námietok a sťažností zákazníkov
- zodpovednosť za kvalitu poskytovaných informácií - korektnosť, profesionálny a zároveň ľudský prístup
- uzatváranie obchodných zmlúv, budovanie vzťahov
- príprava a plánovanie podľa nastavených mesačných cieľov, príprava stretnutí
- aktívna podpora nových možností na trhu - prieskum trhu, podpora predaja v regióne
- zodpovednosť za platobnú disciplínu klientov

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon
- zľava na nákup tovaru
- perspektíva dlhodobej spolupráce
- dôkladné zaškolenie
- možnosť kariérneho rastu
- teambuildingové akcie
- firemné auto
- firemný telefón
- firemný notebook
- možnosť osobnej sebarealizácie

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti a zručnosti
- schopnosť presvedčiť a získať klienta
- orientácia na výsledky, ciele a profit
- schopnosť samostatnej práce
- znalosť regiónu a priamej konkurencie
- obchodné zručnosti, cieľavedomosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť
- komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie, schopnosť zvládať námietky klientov

CEBRA - Distribútor a výrobca potravín
"Dokonalý servis a prozákaznícky prístup je pre nás prioritou číslo jedna".
Sme mladá avšak dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá prihliada na potreby našich zákazníkov a konzumentov výrobkov, ktoré prinášame na Slovenský a Český trh. Dokonalý servis a prozákaznícky prístup je pre nás prioritou číslo jedna. Na trh prinášame výrobky, ktoré veľmi dôkladne vyberáme a tým pádom tieto spĺňajú najprísnejšie kritéria kvality a marketingového potenciálu.
Našou prioritou je prinášať výrobky, ktoré prinášajú spotrebiteľovi multispektrálnu paletu pozitívnych benefitov.
najvyššia kvalita
vynikajúca chuť
zdravotne pozitívne účinky
primeraná cena
O kvalite našej práce vravia aj producenti, ktorých výrobky prinášame na trh a zabezpečujeme prístup spotrebiteľovi ku kvalitným potravinám. Naše referencie: CEBRA function food, OSHEE , BioTechUSA, J&J Ostožovič, Pereg

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Strojnícka 20
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Branislav Červenický
E-mail: poslať životopis
ID: 3783805   Dátum zverejnenia: 10.10.2019