Účtovník, účtovníčka

Cebra - Bowden Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rožňava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
600 + variabilná zložka + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva
- metodické riadenie účtovania a procesov v súlade s platnou legislatívou
- mesačné, ročné uzávierky a vykazovanie
- spracovanie výkazov k DPH
- kompletné zabezpečenie spracovania účtovných dokladov, výkazov DPH, dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladňa, bankové výpisy, interné doklady
- komunikácia s obchodnými partnermi

Možnosť sebarealizácie
Zaškolenie a následné vzdelávanie
Rozšírenie odborných schopností pomocou školení
Priateľský kolektív
Firemné spoločenské akcie
Koncoročné odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
Stravné lístky
Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme radi, ak pripojíte aj referencie.
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.
Miesto výkonu práce je Rožňava. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Money S3 - Základy
Money S4 - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ak máš dostatočné znalosti a skúsenosti v podvojnom účtovníctve, tak si to práve Ty koho hľadáme.

Zodpovednosť
Flexibilita
Komunikatívnosť
Samostatnosť
Príjemné vystupovanie

Odborné požiadavky:

Prax v podvojnom účtovníctve
Logické myslenie
Odolnosť voči stresu

CEBRA-BOWDEN SLOVAKIA s.r.o., je spoľahlivý slovenský dodávateľ a výrobca komponentov pre strojné zariadenia všetkých priemyselných odvetví. Pôsobíme v oblasti predaja priemyselných reťazí, káblových pohonov, oceľových lán, priemyselnej chémie Cebra-Bowden. Máme viac ako 10 rokov skúseností. Vyrábame aj na zákazku podľa technických výkresov. Ponúkame osobný prístup a odborné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1360113  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 + variabilná zložka + odmeny