Logo CE Energetické montáže, s.r.o.

Elektromontér NN, VN

CE Energetické montáže, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 2 000 EUR/mesiacNástupná základná mzda je výsledkom individuálnej dohody počas výberového konania s finálnym kandidátom a závisí od jeho skúseností a praxe. Základná mzda od 1200 EUR/mesiac+ cestovné náhrady, príplatky za nadčas a prácu cez víkend či sviatok, príplatky za prácu vo výškach, v montážnych vozíkoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montážne práce súvisiace s výstavbou NN a VN vedení
• elektromontážne práce na NN a VN zariadeniach
• montáž kábelových súborov NN, VN
• výstavba elektrických zariadení a transformačných staníc
• práca na turnusy
• práca vo vonkajšom prostredí
• ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ na svoje vlastné náklady
• presun na pracovisko a z pracoviska zabezpečuje zamestnávateľ na svoje vlastné náklady

• 1. október Deň energetiky- naši zamestnanci majú v tento deň voľno alebo mzdové zvýhodnenie ako za prácu vo sviatok
• 13. plat
• stravné lístky
• finančná odmena pri pracovných výročiach
• možnosť získania dodatočných cieľových odmien v závislosti od prístupu práce
• možnosť dodatočného vzdelávania, hlavne v oblasti elektrotechnickej kvalifikácie
• možnosť dodatočného mzdového zvýhodnenia na základe získanej kvalifikácie
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• práca v stabilnej spoločnosti s odborným zázemím
• finančná odmena za úspešné odporúčanie nového kolegu

Ceníme si prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po vyhodnotení všetkých uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov, uvedených v životopise za účelom ich spracovanie pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje kandidátov, ktoré neuspeli vo výberovom konaní, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

• Osvedčenie podľa: Vyhl. 508/2009 Z.z.
§ 21 - Elektrotechnik
§ 22 - Samostatný elektrotechnik
§ 23 - Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky
• Vodičský preukaz skupiny BE, C výhodou.
• Preukaz pre práce vo výškach.
• Fyzické a psychické zdravie.
• Vzájomný rešpekt vo vzťahu ku kolegom.
• Práca v tíme.
• Spoľahlivosť, dôslednosť a zodpovedný prístup k práci.

Sme rýchlo rastúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti energetiky.
Zabezpečujeme výstavbu elektrických líniových vedení v elektroenergetike, výstavbu trakčných vedení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Bodiová
Tel.: +421911623034
E-mail: poslať životopis
ID: 4763954  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac