Rozpočtár, kalkulant

CDI - FRIMCOM - JANISTAV s. r. o.

Miesto práce
Pri vode 6491/1, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
do 1800 € (živnosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- štúdium výkresovej dokumentácie
- spracovanie výkazov materiálov a služieb
- spracovanie cenových ponúk
- komunikácia s poddodávateľmi
- komunikácia so zástupcom investora, projektantom,
- spracovanie porovnávacích tabuliek
- spracovanie cenových kalkulácií pre naviac práce
- súčinnosť pri príprave samotnej realizácie projektu
- úzka spolupráca s projektovým tímom pri realizácii projektu
- dopĺňanie evidencie ponukových konaní
- dopĺňanie evidencie produktov, dodávateľov, profesistov

Po spracovaní všetkých doručených životopisov, bude následne telefonicky dohodnutý osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť, nekonfliktnosť, flexibilita
- schopnosť tímovej práce
- diskrétnosť , dodržiavanie etických princípov a lojalita
- aktívne samoštúdium
- štandardné počítačové zručnosti
- systematické riešenie úloh
- schopnosť dobrej komunikácie s klientmi a dodávateľmi
- vlastná iniciatíva

Spoločnosť pôsobiaca v stavebnom sektore. Zaoberá sa realizáciou hydroizolácií plochých striech, zatepľovania a doteplenia striech, metalické opláštenia, odvetrané fasády, metalické sendvičové systémy.....

V našom tíme sa orientujeme na schopných, ambicióznych ľudí, ktorý vedia niesť zodpovednosť, sú pracovitý a iniciatívny. Ponúkame prácu v poprednej spoločnosti vo svojom segmente stavebného trhu. Ponúkame možnosť odborného a profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2808656  Dátum zverejnenia: 11.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 1800 € (živnosť)