Programátor

CD - profil s.r.o.

Miesto práce
Ul. 1. mája 2070, 031 01 Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Dohodou
1 150 EUR/mesiac890,- EUR + variabilná zložka mzdy vo výške 0-29% zo základnej zložky mzdy (spolu 1 150 EUR nástupná hrubá mzda). Po skončení skúšobnej doby je možnosť navýšenia mzdy zamestnanca na základe hodnotenia jeho odborných vedomostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie v požadovaných jazykoch (MySQL, Delphi)
- vyvíjanie a zavedenie požadovaných nástrojov do interného IS v požadovaných jazykoch
- odovzdanie programu do skúšobnej prevádzky
- vykonanie operatívnych zmien v programe
- spolupracovanie s ostatnými programovými systémami
- priame zastupovanie správcu v sietí v prípade jeho neprítomnosti

- motivačné finančné ohodnotenie
- možnosť kvalifikačného rastu
- možnosť rozvoja osobnej tvorivosti prostredníctvom optimalizovania vlastného vnútropodnikového informačného systému
- práca v mladom kolektíve
- polročné a koncoročné odmeny na základe výkonu firmy a hodnotenia pracovníka

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Všetky žiadosti evidujeme. Telefonicky kontaktujeme len uchádzačov, ktorí splnili požadované kritériá na ponúkané pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Delphi - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Object Pascal - Pokročilý
XML - Základy
Klient/server administrácia - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické a logické myslenie
- znalosti AJ - technická dokumentácia
- vysoké pracovné nasadenie
- orientácia na cieľ
- flexibilita

CD-profil s.r.o. je spoločnosť s 25-ročnou históriou. Hlavným predmetom činnosti je tvárnenie plechu za studena použitím technológií valcovania a lisovania. Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá vďaka investíciám do výrobných priestorov a technológií neustále zvyšuje konkurencieschopnosť a upevňuje svoje postavenie na domácom aj medzinárodnom trhu.
Naším hlavným rozvojovým potenciálom sú kvalifikovaní zamestnanci a využívanie vlastných technológií a zariadení.
Produktové portfólio tvoria otvorené, zatvorené, zvárané, dierované a lisované profily, ktoré sa využívajú v strojárskom, nábytkárskom, poľnohospodárskom, stavebnom a elektrotechnickom priemysle.
Naše výrobky vyvážame do 20 štátov celého sveta. Export spoločnosti tvorí 70 % objemu produkcie. V súčasnosti zamestnávame viac ako 170 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3965356  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac