Programátor

CD - profil s.r.o.

Miesto práce
Ul. 1. mája 2070, 031 01 Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Dohdou
Mzdové podmienky (brutto)
1 055 EUR/mesiac820,- EUR + variabilná zložka mzdy vo výške 0-29% zo základnej zložky mzdy (spolu 1 055,- EUR nástupná hrubá mzda). Po skúšobnej dobe dochádza k prvému prehodnoteniu mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie v požadovaných jazykoch (MySQL, Delphi)
- vyvíjanie a zavedenie požadovaných nástrojov do interného IS v požadovaných jazykoch
- odovzdanie programu do skúšobnej prevádzky
- vykonanie operatívnych zmien v programe
- spolupracovanie s ostatnými programovými systémami
- priame zastupovanie správcu v sietí v prípade jeho neprítomnosti

- motivančné finančné ohodnotenie
- polročné a koncoročné odmeny na základe výkonu firmy a pracovníka
- firemné akcie/aktivity pre pracovníkov
- profesionálny rast (vzdelávanie)

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti na ponúkanú pracovnú pozíciu. Všetky žiadosti evidujeme. Telefonicky kontaktujeme len uchádzačov, ktorí splnili požadované kritériá na ponúkané pracovné miesto.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2020 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Delphi - pokročilý
MySQL - pokročilý
Object Pascal - pokročilý
XML - základy
Klient/server administrácia - základy
Administrácia Windows serverov - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické a logické myslenie
- znalosti AJ - technická dokumentácia
- vysoké pracovné nasadenie
- orientácia na cieľ
- flexibilita

Hlavnou činnosťou spoločnosti CD - profil s.r.o. je tvárnenie plechu za studena, použitím technológie valcovania a lisovania. Vyrábame otvorené, zatvorené, zvárané, dierované a lisované profily. Naše výrobky sa využívajú v strojárskom, nábytkárskom, poľnohospodárskom, stavebnom a elektrotechnickom priemysle. Firma je držiteľom certifikátu kvality podľa ISO 9001 a niekoľkých zákazníckych certifikátov.
Export spoločnosti tvorí 70% z objemu produkcie. Naše výrobky sa vyvážajú do 20 štátov sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

1. mája 2070
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

ID: 3926104  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 055 EUR/mesiac