Konštruktér

CD - profil s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
820 EUR/mesiachrubá mzda 1 005 EUR - 1 500 EUR (základná zložka mzdy 820 € + variabilná zložka mzdy v závislosti od odbornosti a skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba výkresovej dokumentácie
- navrhovanie a spracovávanie konštrukčných riešení strojárenských výrobkov, resp. nástrojov potrebných na ich výrobu
- vykonávanie technických výpočtov, analýzy navrhovaných riešení pomocou výpočtovej techniky, porovnávanie s technickým zadaním
- vypracovávanie príslušných technických podkladov
- zabezpečovanie a organizovanie technickej prípravy, navrhovanie usporiadania strojov a prípravkov, toku materiálu, nadväznosti pracovísk a ostatných technických podmienok
- realizácia technologických zmien a inovačných aktivít
- vypracovanie podkladov pre cenové kalkulácie

- práca na hlavný pracovný pomer
- polročné a koncoročné odmeny podľa výkonu firmy a pracovníka
- zamestnanecké akcie a pod.
- letná/zimná celozávodná dovolenka
- príspevok na cestovné a ubytovanie po splnení podmienok
- ostatné sociálne benefity

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Všetky prijaté žiadosti evidujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Telefonicky kontaktujeme len uchádzačov, ktorí splnili podmienky kladené na ponúkanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- inovačné myslenie
- samostatnosť
- flexibilta
- precíznosť a zodpovednosť
- tvorivosť
- pružnosť v myslení

CD-profil s.r.o. je spoločnosť s 25-ročnou históriou. Hlavným predmetom činnosti je tvárnenie plechu za studena použitím technológií valcovania a lisovania. Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá vďaka investíciám do výrobných priestorov a technológií neustále zvyšuje konkurencieschopnosť a upevňuje svoje postavenie na domácom aj medzinárodnom trhu.
Naším hlavným rozvojovým potenciálom sú kvalifikovaní zamestnanci a využívanie vlastných technológií a zariadení.
Produktové portfólio tvoria otvorené, zatvorené, zvárané, dierované a lisované profily, ktoré sa využívajú v strojárskom, nábytkárskom, poľnohospodárskom, stavebnom a elektrotechnickom priemysle.
Naše výrobky vyvážame do 20 štátov celého sveta. Export spoločnosti tvorí 70 % objemu produkcie. V súčasnosti zamestnávame viac ako 170 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3868967  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac