Účtovník

CD - profil s.r.o.

Miesto práce
1. mája 207, 031 01 Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
1.4.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 630,- EUR + variabilná zložka vo výške 0- 35% zo základnej zložky mzdy (spolu od 850,- EUR nástupná hrubá mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava finančných analýz, reportov a prognóz
• Vyhodnocovanie predchádzajúcich prognóz a plánov, efektívnosti a návratnosti investícií
• Spracovanie a tvorba štatistík, analýz, hodnotení
• Cenotvorba (vypracovanie cenových ponúk )

- polročné a koncoročné odmeny podľa výkonu firmy a výkonu pracovníka
- celozávodné dovolenky v lete a v zime
- miesto výkonu práce v centre mesta
- príspevok na cestovné alebo ubytovanie (po splnení stanovených podmienok)
- ostatné sociálne a finančné benefity

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spločnosti. Každú žiadosť evidujeme v zmysle ochrany osobných údajov. Telefonicky kontaktujeme len uchádzačov, ktorí postupujú do II. kola výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
ABRA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- precíznosť
- samostatnosť
- flexibilita
- dochvíľnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- analytické a logické myslenie

Hlavnou činnosťou spoločnosti CD - profil s.r.o. je tvárnenie plechu za studena, použitím technológie valcovania a lisovania. Vyrábame otvorené, zatvorené, zvárané, dierované a lisované profily. Naše výrobky sa využívajú v strojárskom, nábytkárskom, poľnohospodárskom, stavebnom a elektrotechnickom priemysle. Firma je držiteľom certifikátu kvality podľa ISO 9001 a niekoľkých zákazníckych certifikátov.
Export spoločnosti tvorí 70% z objemu produkcie. Naše výrobky sa vyvážajú do 20 štátov sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

1. mája 2070
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

ID: 3616822   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 630,- EUR + variabilná zložka vo výške 0- 35% zo základnej zložky mzdy (spolu od 850,- EUR nástupná hrubá mzda)