Účtovník

CD - profil s.r.o.

Miesto práce
1. mája 207, 031 01 Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
1.4.2019
od 630,- EUR + variabilná zložka vo výške 0- 35% zo základnej zložky mzdy (spolu od 850,- EUR nástupná hrubá mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava finančných analýz, reportov a prognóz
• Vyhodnocovanie predchádzajúcich prognóz a plánov, efektívnosti a návratnosti investícií
• Spracovanie a tvorba štatistík, analýz, hodnotení
• Cenotvorba (vypracovanie cenových ponúk )

- polročné a koncoročné odmeny podľa výkonu firmy a výkonu pracovníka
- celozávodné dovolenky v lete a v zime
- miesto výkonu práce v centre mesta
- príspevok na cestovné alebo ubytovanie (po splnení stanovených podmienok)
- ostatné sociálne a finančné benefity

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spločnosti. Každú žiadosť evidujeme v zmysle ochrany osobných údajov. Telefonicky kontaktujeme len uchádzačov, ktorí postupujú do II. kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
ABRA ERP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- precíznosť
- samostatnosť
- flexibilita
- dochvíľnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- analytické a logické myslenie

CD-profil s.r.o. je spoločnosť s 25-ročnou históriou. Hlavným predmetom činnosti je tvárnenie plechu za studena použitím technológií valcovania a lisovania. Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá vďaka investíciám do výrobných priestorov a technológií neustále zvyšuje konkurencieschopnosť a upevňuje svoje postavenie na domácom aj medzinárodnom trhu.
Naším hlavným rozvojovým potenciálom sú kvalifikovaní zamestnanci a využívanie vlastných technológií a zariadení.
Produktové portfólio tvoria otvorené, zatvorené, zvárané, dierované a lisované profily, ktoré sa využívajú v strojárskom, nábytkárskom, poľnohospodárskom, stavebnom a elektrotechnickom priemysle.
Naše výrobky vyvážame do 20 štátov celého sveta. Export spoločnosti tvorí 70 % objemu produkcie. V súčasnosti zamestnávame viac ako 170 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3616822  Dátum zverejnenia: 8.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 630,- EUR + variabilná zložka vo výške 0- 35% zo základnej zložky mzdy (spolu od 850,- EUR nástupná hrubá mzda)