Vedúci výroby/Výrobný riaditeľ

CD - profil s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy od 975,- EUR + variabilná zložka mzdy vo výške 0-100% zo základnej zložky mzdy + príplatok za riadenie a vedenie ľudí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vedúceho výroby s potenciálom výrobného riaditeľa.
Ak máš manažérske zurčnosti a schopnosti, si úspešný líder a chceš sa podieľať na zavádzaní inovácií vo výrobe, ponúkame Ti manažérsku pozíciu vo výrobe.
Počas spoznávania výroby a výrobného procesu Ti ponúkame prácu vedúceho výroby a ak máš poteciál, ponúkame prácu výrobného riaditeľa.
Náplň práce vedúceho výroby je nasledovná:
- zabezpečenie činností vedúceho výroby
- plánovanie zmennosti pracovníkov
- zadeľovanie úloh podriadeným pracovníkov
- kontrolovanie plnenia úloh podriadenými pracovníkmi
- zodpovedanie za plnenie výrobných termínov
- zadávanie výrobných príkazov a s tým súvisiace činnosti
- zodpovedanie za personálne zabezpečenie zvereného pracoviska
- plánovanie výrobného procesu na zverenom pracovisku
- kontrolovanie produktivity výrobných činností
- spracovanie a tvorby štatistík a analýz
- organizovanie technicko-materiálnej prípravy výroby na pridelených pracoviskách
- vykonávanie činnosti službukonajúceho pracovníka
- hodnotenie podriadených pracovníkov
- ostatné činnosti vyplývajúce z pracovnej pozície
- kontrolovanie kvality hotových výrobkov

Nápň práce výrobného riaditeľa:
- komplexné zabezpečenie riadenia výrobného procesu,
- optimalizovanie výrobných procesov a následné nastavovanie optimálnych výrobných parametrov, limitov a kapacít,
- zodpovednosť za vytváranie výrobných plánov, ukazovateľov a rozpočtov,
- zaisťovanie plynulého chodu výrobného procesu a odhaľovanie nedostatkov,
- vedenie a koordinovanie podriadených pracovníkov (vedúcich výroby),
- spolupracovanie s inými oddeleniami na vytváraní a implementovaní výrobných a technologických procesov,
- reportovanie a analyzovanie výrobných výstupov a finančných výsledkov,
- implemetnácia nových postupov a štandardov

- práca na hlavný pracovný pomer
- práca v stabilnej spoločnosti
- polročné a koncoročné odmeny podľa výkonu firmy a pracovníka
- zamestnanecké akcie a pod.
- letné a zimné celozávodné dovolenky
- výkon práce v centre mesta
- príspevok na cestovné/príspevok na ubytovanie/ pri splnení podmienok
- ostatné sociálne benefity

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Všetky prijaté žiadosti evidujeme v zmysle ochrany osobných údajov. Telefonicky kontaktujeme len uchádzačov, ktorí splnili podmienky kladené na ponúkanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- manažérske zručnosti a schopnosti
- technické a analytické myslenie
- dynamická osobnosť
- proaktívny prístup,
- tímový hráč
- flexibilita
- samostatnosť,
- zodpovednosť
- skúsenosť s vedením tímu

CD-profil s.r.o. je spoločnosť s 25-ročnou históriou. Hlavným predmetom činnosti je tvárnenie plechu za studena použitím technológií valcovania a lisovania. Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá vďaka investíciám do výrobných priestorov a technológií neustále zvyšuje konkurencieschopnosť a upevňuje svoje postavenie na domácom aj medzinárodnom trhu.
Naším hlavným rozvojovým potenciálom sú kvalifikovaní zamestnanci a využívanie vlastných technológií a zariadení.
Produktové portfólio tvoria otvorené, zatvorené, zvárané, dierované a lisované profily, ktoré sa využívajú v strojárskom, nábytkárskom, poľnohospodárskom, stavebnom a elektrotechnickom priemysle.
Naše výrobky vyvážame do 20 štátov celého sveta. Export spoločnosti tvorí 70 % objemu produkcie. V súčasnosti zamestnávame viac ako 170 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2958438  Dátum zverejnenia: 9.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy od 975,- EUR + variabilná zložka mzdy vo výške 0-100% zo základnej zložky mzdy + príplatok za riadenie a vedenie ľudí