Nástrojár

CD - profil s.r.o.

Miesto práce
1. mája 2070, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
okamžite
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nastavovanie nástrojov, strojov, zariadení a ich kontrola
• Zhotovovanie dielcov podľa technickej dokumentácie a operatívnych požiadaviek pre zabezpečenie výroby
• Odhaľovanie a upozorňovanie na možný vznik porúch na nástrojoch a výrobných zariadeniach
• Realizovanie štandardných zámočníckych prác
• Vykonávanie operatívnej a preventívnej údržby strojných zariadení

• motivačné finančné hodnotenie (+ odmeny)
• dynamická práca v perspektívnej spoločnosti
• práca v príjemnom kolektíve
• profesionálny rast (vzdelávanie)
• príspevok na stravu
• práca v centre mesta
• celozávodné dovolenky
• príspevok na ubytovanie alebo príspevok na cestovné (po splnení podmienok)
• dochádzkové bonusy

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy evidujeme a v prípade splnenia podmienok, kladených na ponúkanú pracovnú pozíciu, budeme uchádzača telefonicky kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.10.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

2

• ovládanie základov práce na počítači
• Prax výhodou – na pracovnú pozíciu zaučíme
• Manuálna zručnosť a technické myslenie
• Znalosť čítania technickej dokumentácie
• Zmysel pre poriadok a systém
• Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce

Spoločnosť CD - profil s.r.o. je producentom tvarových tenkostenných profilov valcovaných za studena. Nosným programom je v súčasnosti kolekcia profilov výstuží pre plastové okenné systémy a nábytkové kovania, no produkty sú široko využiteľné aj v oblasti strojárenského, stavbárskeho, automobilového a iného priemyslu.

1. mája 2070
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

ID: 2916777   Dátum zverejnenia: 13.9.2017