Devops špecialista CRM systému v CI/CD SAFe ekosystéme

CCW s.r.o.

Miesto práce
Námestie slobody, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 500 EUR/mesiacodmeny, príplatky za nadčasy a pohotovosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Devops špecialista kľúčového CRM systému na báze Oracle Siebel CRM vyvíjaného a spravovaného SAFe agilnou metodológiou v CI/CD ekosystéme. Nutnosť znalosti operačného systému Red Hat Linux 7, shell linux skriptovania , Oracle DB, SQL, PL/SQL automatického deploymentu, produkčného monitorovania, UPT. Znalosť architektúry Oracle Siebel CRM IP17+ výhodou, nie nutnosťou. Znalost nemeckého jazyka na hovorovej úrovni nevyhnutnosťou.

možnosť práce s najmodernejšími technológiami a najmodernejšou metodológiou SAFe a CI/CD. Odborný rast. Práca na zahraničných projektoch. Nadštandardné finančné ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

Znalosť nemeckého jazyka je nevyhnutnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Linux - pokročilý
Oracle Database - pokročilý
Shell Scripting - expert
Oracle Siebel - základy
SQL - pokročilý
PL/SQL - základy
Cloud computing - základy
Technická podpora - expert

Počet rokov praxe

3
5

Komunikatívnosť, flexibilita, ochota pomôcť, samostatne riešiť problémy

Spoločnosť CCW s.r.o divízia Customize pôsobiaca v oblasti informačných technológií, zaoberajúca sa vývojom vlastných softvérových riešení a dodávkou softvérových a konzultačných služieb v oblasti CRM a kontaktných centier (hlavne pre oblasť Telekomunikácií)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CCW s.r.o.
Namestie Slobody 11
81106 SK-81106-Bratislava1

Kontakt

Kontaktná osoba: Dipl. Ing. Alexander Pekov
Tel.: +421908036873
E-mail: poslať životopis
ID: 3912560  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac