Operátor výroby /2-zmenná prevádzka

CCS Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1214, 920 03 Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
560 EUR + prémie (produktivita, kvalita, pozícia, osobné ohodnotenie), 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava / tvarovanie komponentov pre osádzanie
- Obsluha SMT linky
- Osádzanie komponentov do dosky plošného spoja (DPS)
- Vykonávanie vizuálnej kontorly správnosti osadenia DPS a kvality spájkovania komponentov
- Delenie/rezanie DPS
- Ručné spájkovanie komponentov, oprava nesprávne spájkovaného spoja
- Vkladanie/vyberanie DPS z/do spájkovacích rámov
- Testovanie DPS na základe predpísaného výrobného postupu a testovacej inštrukcie
- Ručná montáž elektronických zostáv podľa predpísaného pracovného postupu
- Balenie DPS/elektronickych zostáv
- Manipulácia s DPS
- Dodržiavanie interných ESD predpisov (ochrana pred elektrostatickým nábojom)
- Vykonávanie pracovných činností zadelených nadriadeným pracovníkov
- Používanie predpísaných OOPP (osobné ochranné pracovné prostriedky)
- Dodržiavanie interných predpisov spoločnosti CCS Slovensko s.r.o.
- Dodržiavanie predpisov BOZP a OPP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický (výhodou, nie podmienkou)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické zručnosti

CCS Slovensko s.r.o. je dcérska spoločnost nadnárodnej spoločnosti CCS Holding AG so Švajčiarska, ktorá je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov elektrotechnickej výroby (EMS provider - výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov SMT, THT, testovanie, čistenie DPS, lakovanie, finálna montáž ...).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Priemyselná 1214
920 03 Hlohovec
ID: 2827369   Dátum zverejnenia: 7.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   560 EUR + prémie (produktivita, kvalita, pozícia, osobné ohodnotenie), 13.plat