Obchodný zástupca pre Trnavský, Trenčiansky a Bratislavský kraj

CCS Slovenská spoločnosť pre platobné karty s.r.o.

Místo práce
Galvániho 15/C, 821 04, Bratislava, Trnava, Trenčín
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Akvizícia nových zákazníkov a predaj služieb, najmä palivových kariet a monitoringu vozidiel (CCS Carnet) v segmente stredných a menších firiem
• Predajné aktivity a vyhľadávanie obchodných príležitostí u potenciálnych ako aj existujúcich zákazníkov
• Zodpovednosť za plnenie plánu predaja produktov a služieb CCS v zverenej oblasti
• Pravidelná príprava záznamov o vykonanej činnosti
• Príprava ponúk pre výberové konania, riešenie nadštandardných podmienok
• Preferované bydlisko v Bratislave, Trnave alebo okolí

Čo požadujeme:
• min. SŠ vzdelanie + prax na obchodnej pozícii (min. 2 roky)
• výborné predajné, komunikačné a organizačné schopnosti
• pozitívne myslenie a proaktívny prístup, orientácia na výsledok
• vysoké pracovné nasadenie
• znalosť práce s PC
• vodičský preukaz sk. B
• výhodou je znalosť anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody, benefity

• prácu v renomovanej nadnárodnej spoločnosti
• služobné auto aj na súkromné účely
• možnost práce z domu (home office)
• zaujímavé finančné ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch
• možnosť ďalšieho odborného vzdelávania
• firemné benefity (3 sick days, 2 dni voľna naviac, príspevok na svadbu, firemné akcie)
• pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Informace o společnosti CCS:

CCS je jednou z mezinárodních značek tankovacích karet patřících do rodiny dceřiných firem společnosti FLEETCOR. Je vedoucím poskytovatelem těchto karet a zpracovatelem bezhotovostních transakcí v České a Slovenské republice. V obou zemích provozuje širokou akceptační síť na čerpacích stanicích.

Informace o společnosti FleetCor:

FleetCor (www.fleetcor.com), The Global Fleet Card Company, byla založena v roce 2000 v Atlantě. Skupina FleetCor je vlastněná soukromými investory, mezi které patří společnosti Bain Capital, Summit Partners a Advent International. Společnost FleetCor zaujímá vedoucí postavení ve zpracování karet pro nákup pohonných hmot, její klientelu tvoří 530 000 firem a 3 miliony držitelů karet ve Spojených státech, Kanadě a Evropě. Služby společnosti FleetCor jsou poskytovány pod různými značkami: CCS, CFN, Keyfuels, FleetNet, FleetSource, FleetWide, Fuelman a Mannatec. Skupina FleetCor včetně jejích dceřiných firem zaměstnává 700 pracovníků, kteří působí ve 20 kancelářích.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

Galvániho 15/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Aneta Černá
E-mail: poslat životopis
ID: 3203338   Dátum zverejnenia: 14.11.2017