Asistentka právneho tímu

CCS Management Services, s. r. o.

Miesto práce
Vysoká, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 400 EUR, v závislosti od znalosti a praxe vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-administratívna, organizačná a technická podpora pre advokátov a koncipientov
- komunikácia s klientmi spoločnosti, komunikácia a vybavovanie na úradoch
- hospodárska korešpondencia
- príprava podkladov podľa zadaní a požiadaviek právnikov
- práca s databázami spoločnosti
- zabezpečovanie meetingov, pracovných stretnutí právnikov
- organizácia pracovných ciest- hotel, letenky, cestovné lístky
- zapisovanie došlej a odoslanej pošty
- iné administratívne úkony podľa požiadaviek právnikov
- komunikácia v anglickom jazyku

- práca v stabilnej a prestížnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Právnické činnosti

Miesto sa obsadzuje pre jednu z najväčších advokátskych kancelárii na Slovensku , poskytujúcej právne poradenstvo naprieč celým spektrom právnych odvetví, spolupracujúca s významnými zahraničnými kancelárii a držiteľ niekoľkých prestížnych ocenení pre oblasť právnych služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

4

- zodpovedný prístup k práci
- presnosť, spolahlivosť
- záujem o odborný rast
- organizovanosť, efektívnosť
- proaktívnosť, kolegiálnosť, komunikatívnosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovní je základná podmienka

Spoločnosť CCS Management Services pôsobí už viac ako 10 rokov v oblasti mandátneho účtovníctva, mzdového účtovníctva a prekladateľských činností

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Vysoká 2/B
811 06 Bratislava
ID: 3972405  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac