Testovací technik (junior)

GPV Austria Cable GmbH, organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900,-- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

tvorba testovacích programov (Weetech NT, test spojení, skratov komponentov ....) postupov testovania
zodpovednosť za kalibráciu testovacích zariadení
spolupráca s oddelením výroby dosiek a testovacích káblov
monitoring a optimalizácia testovacích programov
uvoľňovanie testovacích dosiek
podpora výroby pri testovaní
práca s výkresovou dokumentáciou

13. plat a ďalšie bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické (výhodou)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v oblasti testovania alebo v elektrotechnickej výrobe výhodou
mechanické zručnosti
zodpovedný prístup k práci
ochota učiť sa nové veci

GPV is the second-largest European electronics manufacturing services (EMS) company.

We have 19 manufacturing sites and 11 offices on 3 continents, and more than 8000 employees globally.

We offer electronics manufacturing and a wide range of related services to blue-chip companies, representing industrial technologies, building tech, transportation, measurement & control, clean tech, med tech and high-tech for consumer markets.

We believe results are created by people. We are committed to making GPV a great place to grow both personally and professionally. Across time zones and specialties, we strive to exceed expectations and deliver excellence. Our aim is to create value in everything we do – for both our customers and for each other.

Power up your career and accomplish more with GPV.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3547799  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900,-- EUR