Operátor výroby 2/3-zmenná prevádzka

GPV Austria Cable GmbH, organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Priemyselná 1187/1a, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
560 €+ 80 € prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie manuálnej práce pri výrobe káblových zväzkov
Narážanie kontaktov
Práca na zmeny

stravné lístky
13. plat
príplatky za zmennosť

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Áno

GPV is the second-largest European electronics manufacturing services (EMS) company.

We have 19 manufacturing sites and 11 offices on 3 continents, and more than 8000 employees globally.

We offer electronics manufacturing and a wide range of related services to blue-chip companies, representing industrial technologies, building tech, transportation, measurement & control, clean tech, med tech and high-tech for consumer markets.

We believe results are created by people. We are committed to making GPV a great place to grow both personally and professionally. Across time zones and specialties, we strive to exceed expectations and deliver excellence. Our aim is to create value in everything we do – for both our customers and for each other.

Power up your career and accomplish more with GPV.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3425471  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 560 €+ 80 € prémie