Investičný konzultant

CCI - czech capital invest s.r.o.

Miesto práce
Zámocké schody 5043/2a, 811 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Brutto 700 Eur / po skúšobnej dobe navýšenia 900 Eur + neobmedzené provízie z predaja + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našeho týmu v centre Bratislavy hľadáme cieľavedomých obchodníkov, ktorí vedia čo chcú a vedia si ísť za svojim cieľom a ktorí:
- chcú pracovať pre nadnárodnú investičnú spoločnosť
- chcú kariérne rásť a zdokonaľovať sa s možnosťou práce v zahraničí
- chcú pracovať v mladom a pozitívnom kolektíve orientovanom na cieľ
- chcú pomáhať našim klientom
- sa chcú venovať odboru, ktorý patrí medzi najlepšie formy zhodnocovania financií

Náplň práce:
- komunikácia so stálymi a potenciálnymi klientmi
- príprava a účasť na obchodných rokovaniach
- špecifikácia klientových potrieb a prezentácia vhodných riešení pre zákazníkov
- prezentácia produktu spoločnosti
- denná evidencia a vybavovanie zákazníckych požiadaviek
- práca so zverenou databázou, vedenie agendy klientov spoločnosti

- základná zložka mzdy 700€ /po skúšobnej dobe navýšenie na 900€ + neobmedzené provízie z predaja + bonusy
- bežne si obchodníci s províziami zarobia viac ako 2500€, tí najšikovnejší viac ako 3300€.
- prax nie je nutná - intenzívne bezplatné školenie a adaptačné obdobie, behom ktorého ťa naši najlepší experti preškolia v odborných znalostiach, komunikácií a obchodných zručnostiach
- príjemné moderné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- čerpanie skúseností od profesionálov s mnohoročnou praxou
- získanie nových vedomostí o kapitálovom trhu a ďalších možnostiach zhodnotenia finančných prostriedkov, ktoré budú prínosom nielen v živote profesnom, ale aj v osobnom
- príležitosť pre kariérny štart, rýchly rast a rozvoj – šikovný obchodník u nás rozvinie svoju kariéru v rámci 6 - 9 mesiacov
- motivačné akcie formou súťaží o auto, telefón, dovolenky, vstupenky na rôzne akcie a ďalšie odmeny

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Protect Company sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obchodný talent
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- ochota sa ďalej vzdelávať a rozvíjať
- reprezentatívne vystupovanie, schopnosť samostatnej práce

- prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov
- činnosť účtovných poradcov, vedenie účtovníctva, vedenie daňovej evidencie
- výroba, obchod a služby neuvedené v prílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- činnosť investičného sprostredkovateľa

Adresa spoločnosti

CCI - czech capital invest, s.r.o.
Zámecký okruh 37/2, Město
74601 Opava
Česká republika
ID: 3446205   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Brutto 700 Eur / po skúšobnej dobe navýšenia 900 Eur + neobmedzené provízie z predaja + bonusy