Asistent predaja Bratislava Bory Mall 35 hod.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
665 € + prémie a iné benefity je mzda pre 35 h. úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

profesionálna obsluha zákazníka v súlade so štandardmi spoločnosti,
práca s tovarom, ktorý je každý deň dodávaný a aranžovaný na predajni,
zvyšovanie predaja prostredníctvom starostlivosti o zákazníkov,
znalosť štandardov pre vystavovanie tovaru a schopnosť tieto štandardy použiť,
starostlivosť o image sietí CCC, budovanie pozitívnej atmosféry a tímovosť.

dobré platové ohodnotenie, po ukončení skúšobnej doby percentuálne odmeny za splnenie plánu,
možnosť profesionálneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej firme,
prácu v príjemnom kolektíve,
zamestnanecké zľavy na firemné produkty,
stabilné prostredie úspešnej firmy,
tímovú a zodpovednú prácu

Vybraných uchádzačov budeme na osobný pohovor pozývať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.11.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod a služby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosť s predajom a obsluhou zákazníkov,
zodpovednosť a svedomitosť,
dobré komunikačné schopnosti,
optimistický prístup k životu,
flexibilnosť,
zájem o aktuálne módne trendy

Spoločnosť CCC ponúka rôzne štýly obuvi podľa najnovších módnych trendov určenej všetkým, ktorí hľadajú niečo výnimočné, kvalitné a cenovo dostupné. Súčasťou sortimentu CCC sú taktiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek, ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CCC Slovakia, s.r.o.
Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriama Turčaniková
E-mail: poslať životopis
ID: 3389168   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   665 € + prémie a iné benefity je mzda pre 35 h. úväzok