Zástupca vedúceho predajne v obchode s obuvou CCC Piešťany - OC Aupark

Miesto práce
okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mzda+osob. ohodnotenie, prémie z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre najrýchlejšie sa rozvíjajúcu sieť predajní obuvi CCC na Slovensku, ale aj vo svete ?

Potom neváhajte a poďte za tým, čo chcete. Pripojte sa k nám.

Pre našu predajňu v Piešťanoch- OC AUPARK hľadáme do tímu šikovných spolupracovníkov na pozíciu Zástupca vedúceho predajne.

Čaká vás zaujímavá práca spojená:
  • s vedením tímu predajne,
  • s motiváciou a zaškolením zamestnancov,
  • so starostlivosťou o predajňu,
  • s reportovaním výsledkov predajne

  • atraktívnu finančnú odmenu,
  • prepracovaný bonusový systém,
  • odmeny za prax,
  • odmeny za získanie kolegu do nášho tímu,
  • intenzívny zaškoľovací proces a ďalšie vzdelávanie,
  • rýchly posun v kariérnom rebríčku,
  • výraznú zamestnaneckú zľavu na nákup výrobkov v sieti CCC - až do výšky 30 %,
  • kartu Multisport do športových a relaxačných centier v rámci Slovenskej a Českej republiky na regeneráciu síl,
  • pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
  • atraktívne pracovné prostredie s trendovým tovarom

Ak milujete módu, potom neváhajte a pošlite svoj životopis pomocou odpovedajúceho formulára "Poslať spoločnosti životopis". Ďakujeme.

Pre bližšie informácie o ponuke nás môžete kontaktovať na adrese: pracask@ccc.eu.

Zaslaním životopisu a iných súvisiacich príloh vyjadrujem súhlas so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom realizácie procesu náboru a výberu zamestnancov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti s vedením tímu a predajom z maloobchodného prostredia,
  • ústretový prístup k zákazníkom,
  • zodpovedný a samostatný prístup k riešeniu pracovných úloh,
  • schopnosť tímovej spolupráce,
  • výborné komunikačné a riadiace schopnosti

Spoločnosť CCC ponúka rôzne štýly obuvi podľa najnovších módnych trendov určenej všetkým, ktorí hľadajú niečo výnimočné, kvalitné a cenovo dostupné. Súčasťou sortimentu CCC sú taktiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek, ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CCC Slovakia, s.r.o.
Kopčianska 10
851 01 Bratislava
ID: 2717192   Dátum zverejnenia: 7.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mzda+osob. ohodnotenie, prémie z obratu