Predavač/ka v CCC v Považskej Bystrici - OC Manín

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
atraktívne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre najrýchlejšie sa rozvíjajúcu sieť predajní obuvi CCC na Slovensku, ale aj vo svete?

Potom neváhaj a poď do toho s nami !

Či už si študent, mamička na materskej/rodičovskej dovolenke alebo dôchodca, MY rozdiely nerobíme, radi Ťa u nás uvidíme.

Náš skvelý tím čaká na milého kolegu a ním by si mal byť práve Ty !

Čaká Ťa zaujímavá práca spojená:
  • so starostlivosťou o našich zákazníkov pri výbere správnej obuvi, či kabeliek,
  • so starostlivosťou o čistotu a vizuál predajne,
  • s manipuláciou tovaru na predajni.
Okrem toho Ti ponúkame možnosť pracovať aj na skrátený úväzok.

Môžeš teda sám rozhodovať o flexibilite svojho času a skĺbiť tak svoje pracovné povinnosti v CCC s voľným časom v súkromí. A to už stojí za zváženie, čo povieš ?

Za Tvoje úsilie a odvedenú prácu ponúkame:
  • atraktívnu finančnú odmenu,
  • prepracovaný bonusový systém,
  • odmeny za prax,
  • odmeny za získanie kolegu do nášho tímu,
  • intenzívny zaškoľovací proces a ďalšie vzdelávanie,
  • rýchly posun v kariérnom rebríčku,
  • výraznú zamestnaneckú zľavu na nákup výrobkov v sieti CCC - až vo výške 30 %,
  • kartu Multisport do športových a relaxačných centier v rámci Slovenskej a Českej republiky na regeneráciu síl,
  • pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
  • atraktívne pracovné prostredie s trendovým tovarom

Informácie o výberovom konaní

Nevieš čo so životopisom ? Prines ho rovno k nám.
KDE ?
Do predajne CCC v Považskej Bystrici
KEDY ?
Kedykoľvek

Prípadne nám svoj životopis môžeš zaslať prostredníctvom odpovedajúceho formulára "poslať spoločnosti životopis" alebo prostredníctvom e-mailu: pracask@ccc.eu.

Tešíme sa na Teba.

Zaslaním životopisu a iných súvisiacich príloh vyjadrujem súhlas so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom realizácie procesu náboru a výberu zamestnancov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvoj záujem, pracovať pre nás.

Spoločnosť CCC ponúka rôzne štýly obuvi podľa najnovších módnych trendov určenej všetkým, ktorí hľadajú niečo výnimočné, kvalitné a cenovo dostupné. Súčasťou sortimentu CCC sú taktiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek, ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CCC Slovakia, s.r.o.
Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Badíková
E-mail: poslať životopis
ID: 2465169   Dátum zverejnenia: 7.2.2018