GIS operátor

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacZáleží len na vás, chceme mať dobre zarábajúcich ľudí.'. Efektívni ľudia si u nás zarobia aj 1300 eur a viac. Pláca sa odvíja od výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzorcium CBS sa skladá z 3 slovenských a 1 českej firmy. Sme vydavateľstvo, kreatívne grafické štúdio a letecká spoločnosť. Spolu s českou firmou sme najväčší výrobca ručne maľovaných máp v Európe. Okrem iného vydávame aj knihy troch edícií /letecké, čarovné a kedysi a dnes/. Len v priebehu minulého roka sme vydali a na pulty slovenských kníhkupectiev dostali viac ako 200 000 kníh. V Českej republike pôsobí od roku 2011 naša dcérska spoločnosť.

Od 26.10.2016 sme sa ako vydavateľstvo CBS stali majiteľmi kartografickej časti podniku VKÚ a.s. a ochrannej známky VKÚ pre mapy. Založili sme dcérsku spoločnosť VKÚ Harmanec, s.r.o., ktorá nadväzuje na činnosti Vojenského kartografického ústavu, ako aj spoločnosti VKÚ a.s.

Ponúkame veľmi zaujímavú prácu s originálnymi projektami, ktoré prezentujú krásy Slovenskej republiky.
Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý sa vyzná v odbore a chce sa podielať na tvorbe našich produktov.

Čo bude náplňou Vašej práce?
- Editácia údajov – tvorba nových údajov a editácia už vytvorených údajov (topologicky správne).
- Vizualizácia (tvorba kompozícií a kartograficky správnych výstupov).
- Základné priestorové analýzy (vektorové – pre riadené výbery a rastrové základné v rámci mapovej algebry / znalosť systému QGIS výhodou).
- Základné znalosti práce v SQL (pre využitie v priestorových analýzach).

Práce je tu naozaj dosť, u nás sa nudiť nebudete:)
Nikto Vám nebude stáť za chrbtom, avšak vyžadujeme kvalitnú prácu.
Ohodnotený/á budete len na základe vykonanej práce.
Prečo by sme Vás mali okliešťovať fixnou mzdou, keď môžete zarábať oveľa viac?

Riadime sa mottom "Ako dobre produkujem, tak dobre sa mám". Ak viete, že na to máte, prihláste sa ešte dnes. Pošlite nám svoje CV a motivačný list na [email protected]

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi.
Pozrite si video o nás - https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=63s
Video z nášho Vianočného večierku - https://www.youtube.com/watch?v=WIPSI4rZ4_Y.
Viac o nás sa dozviete aj tu: http://www.cbs.sk/kariera/
Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, príspevky na vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie, kávu zadarmo:) a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/ á .

Najlepšia rada ako získať toto miesto - Buďte úprimný/á a buďte sám/sama sebou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý
QGIS - Pokročilý
PostGIS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠ vzdelanie technického zamerania
Skúsenosti s prácou v QGIS
Skúsenosť s prácou v PostGIS výhodou
Komunikačné zručnosti
Schopnosť riešiť problémy
Precíznosť
Samostatnosť

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4079562  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac