Manažér/ka koordinačného centra

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
730 eur + odmeny podľa produkcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už ste niekedy viedli tím? Baví Vás organizácia? Tak hľadáme potom práve Vás!

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- Viesť, koučovať a motivovať svoj tím
-Zúčasťňovať sa na poradách
-Komunikovať s koordinátormi o predaji, termínoch, plánoch, cieľoch, výkonoch, atď
-Komunikovať s Výrobným riaditeľom ohľadne termínov, nových projektov, technických záležitostí, nacenení projektov a špeciálnych požiadavok od zákazníkov
-Komunikovať s Obchodným riaditeľom ohľadne zohrania svojich tímov pri celoštátnych kampaniach a ohľadne doplnkového predaja, aby neohrozoval hlavný predaj v teréne. Takisto ohľadom storno poplatkov objednávok z terénu
-Komunikovať s Marketingárom ohľadne výroby propagačných materiálov pre podporu predaja koordinátorov
-Komunikovať s Výkonným riaditeľom ohľadne organizačných vecí na firme a etiky predajného tímu
-Komunikovať s Personalistom ohľadne príjmu a úvodného zaškoľovania nových koordinátorov a ohľadne prípravy pracovného miesta pre nového koordinátora
-Komunikovať s Manažérom odd. komunikácie ohľadne funkčnosti hardwaru, softwaru a spotrebného materiálu
-Komunikovať so Manažérom odd. príjmov ohľadne špecialít vo fakturácii..

Momentálne u nás pracujú 6 šikovní koordinátori, ktorí potrebujú zodpovedné vedenie.
Manažér/ka koordinačného centra musí byť jednoznačne autorita, ktorá je zodpovedná, poriadkumilovná, komunikatívna s obchodným duchom. Pracuje totiž s ľuďmi, ktorí sú veľké osobnosti a takí nebudú rešpektovať hocikoho. Autoritu si viete vybudovať svojimi predošlými výsledkami, vysokou etikou a správnymi osobnými hodnotami a ako každý správny manažér určitou dávkou „nerozumnosti“ (tj, že sa dokáže postaviť väčšinovému názoru skupiny, keď vie, že je to správne).

Naši koordinátori sú ľudia, ktorí majú skúsenosti s prácou cez telefón a zároveň:
1. pracujú v priateľskom kolektíve, kde im nikto nestojí za chrbtom
2. pracujú s hodnotnými a zmysluplnými produktmi vydavateľstva ako: knihy fotografií, ručne maľované a turistické mapy
3. svojou u aktivitou a úspechmi si v práci sami ovplyvňujú výšku svojej výplaty

Práca koordinátora sa skladá z 2 častí. To znamená, že koordinátor robí dve základné činnosti
1. časť je práca koordinátora.
Koordinátor má na starosť našich partnerov, ktorými sú obce a mestá na Slovensku, veľké spoločnosti a firmy s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré do svojich regiónov prinášajú život a rozvoj. Jeho úlohou je dobre sa o nich postarať. Čo to presne znamená? Spoluvytvárajú knihu, mapu,tak, že skoordinuje činnosť textára, grafika a víziu nášho partnera vo vopred stanovenom termíne výroby.
Práca koordinátora/ky v sebe zahŕňa komunikáciu s majiteľmi, riaditeľmi firiem, marketingovými manažérmi, starostami a primátormi. Koordinátor/ka manažuje svoj projekt, ktorý dotiahne až do konca.

2. časť je práca telefonistu/telefonistky, ktorý/á našim zákazníkom pomáha zorientovať sa v ponuke našich produktov. Samozrejme výsledok takýchto jednaní je predaj. Z predaja majú províziu, ktorá tvorí druhú časť ich výplaty. Je flexibilná a priamo odráža ich úspech. Tu majú možnosť rozhodnúť sa koľko chcú zarábať.

Chceme manažéra/ku, ktorý/á bude mať výsledky a preto si skôr sám vyskúša prácu koordinátora na svojom projekte. Čo to znamená? Budete mať pridelené projekty a vykonávať rovnakú činnosť ako ostatní koordinátori, ale zároveň budete mať na starostili aj administratívnu stránku tohto oddelenia (denný, týždenný, mesačný reporting). Po úspešnom skoordinovaní a zvládnutí svojho projektu získate všetky kompetencie spojené s vykonávaním tejto pozície (samostatné prerozdeľovanie projektov, účasť na poradách vedenia, účasť na pohovoroch, zaškolenie ľudí..).

Našimi partnermi sú obce a mestá na Slovensku, veľké spoločnosti a firmy s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré do svojich regiónov prinášajú život a rozvoj.
O aký produkt a projekt presne ide? Ukážku knihy leteckých fotografií na akej budete pracovať, na konci ktorej bude v tiráži aj Vaše meno, nájdete tu: http://www.cbs.sk/knihy/hrady2/
Vašimi pracovnými nástrojmi sú počítač, telefón a Vaša dobrá nálada, ktorá sa šíri vzduchom a teda aj cez telefón.

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi. Viac o našom tíme nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=8s
Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, príspevky na vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie, kávu zadarmo:) a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/ á .

Pošlite nám Váš životopis a do motivačného listu nezabudnite napísať dôvod, prečo by sme mali prijať práve Vás. Email smerujte na [email protected] Pripravte sa na to, že Vás čaká niekoľko výberových kôl.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientácia na cieľ
Obchodný duch
Komunikatívnosť a veľmi dobré komunikačné zručnosti
Zvedavosť
Chuť učiť sa a obchodovať
Zmysel pre detail

Motto CBS: Originalita tvorená srdcom

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, kartografické mapy alebo propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo na svete je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Naše heslo: "Nič nie je nemožné a všetko sa dá ..."

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Klaudia Mináčová
Tel.: +421917329275
E-mail: poslať životopis
ID: 3463917   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   730 eur + odmeny podľa produkcie