Manažér/ka múzea máp, kurátor/ka

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová
Termín nástupu
dohodou
650 EUR/mesiacZáleží len na vás, chceme mať dobre zarábajúcich ľudí. Šikovní ľudia si u nás zarobia aj 1300 eur a viac. Pláca sa odvíja len od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzkovateľom Slovenského múzea máp je spoločnosť CBS spol, s.r.o. Patrí do konzorcia firiem CBS, ktoré pôsobia v dvoch štátoch a pozostáva zo štyroch firiem.

V roku 2016 presnejšie 26.10.2016 CBS odkúpilo kartografickú časť podniku VKÚ, a. s. a vrátilo obľúbenú značku VKÚ na mapových produktoch späť na trh. Tento dátum môžeme považovať za začiatok nového života legendárnych turistických máp VKÚ Harmanec, čím CBS nadviazalo na kartografickú činnosť štátneho Vojenského kartografického ústavu.

Slovenské múzeum máp je napriek svojim neveľkým fyzickým rozmerom inštitúciou nadregionálneho významu, popularizačno-vzdelávacou aj kultúrno-technickou atrakciou, ojedinelou nielen v slovenskom meradle, ale aj v celej oblasti strednej Európy.

Hľadáme človeka, ktorý bude mať okrem samotných prehliadok na starosť aj organizačnú stránku múzea a vedenie múzejnej dokumentácie. Sprievodca musí mať koho sprevádzať a preto neustále aktívne hľadá nových návštevníkov. Efektívnejší spôsob je priame telefonické oslovenie, zostavenie ponuky a dojednanie konkrétneho termínu. Dáva pozor na všetky kanály, ktorými sa školy môžu dozvedieť o múzeu a sleduje, či nie sú „zapchaté“. Tými kanálmi sú web múzea, iné weby, kde je múzeum prezentované, facebook/instagram, ale napríklad aj zverený e-mail a telefón, ktoré musia byť dostupné a využívané. S propagáciou múzea samozrejme pomáhajú aj marketingoví a PR pracovníci a tiež celý obchodný tím.

Do nášho múzea hľadáme šikovného človeka, ktorého kartografia baví a vyzná sa v nej - najideálnejšie absolventa Katedry geografie a geológie, alebo učiteľa zemepisu.

Máme zostavenú pútavú prezentáciu, ktorej výsledkom je zážitok a poznanie toho, ako vznikali mapy kedysi a dnes. Kniha návštev s pozitívnymi referenciami a predaj suvenírov exkurzii je dôkazom Vašej dobrej prezentácie.
Budete mať na starosť aj predaj v podnikovej predajni. Z predaja máte odmenu, ktorá môže byť výraznou zložkou Vašej výplaty.

Viac o našom múzeu sa dozviete na fb:https://www.facebook.com/slovenskemuzeummap, alebo na muzeummap.sk

Pozrite si video o nás tu https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=63s
Chcete byť súčasťou nášho kolektívu? napíšte nám na [email protected]

Budete pracovať v ľudskom a nestresovom pracovnom prostredí, plnom kreatívnych a nadšených ľudí. Človek v práci strávi obrovský kus života a sme si toho vedomí, preto chceme, aby sa u nás pracovníci cítili dobre. Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí. Napríklad u nás pracujú aj mamičky s malými deťmi, ktoré celkom vítajú, že im vedenie firmy nejde odtrhnúť hlavu, keď meškajú kvôli chorobe drobca do práce. Nikto Vám nebude stáť za chrbtom a sledovať každé Tvoje slovo, či určovať čas, kedy môžete ísť na WC. Poriadok a systém tu však máme a dodržujeme ho. Nebudeme Vám však sľubovať jednoduchú prácu. Kto hľadá teplé miestečko, kde by sa zašil, tak u nás neprejde ani prvým kolom.

Žiadosti uchádzačov, ktorí nás len spamujú životopismi a ani nevedia kam píšu, rovno hádžeme do koša. Pošli nám e-mail, v ktorom uveď prečo chceš pracovať u nás a prečo by sme si mali vybrať práve Teba. Pripojte aj svoj životopis. Tešíme sa na Vás... :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3370432  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac