Tlačiar

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová 54, 974 01 Kynceľová, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
10. 05. 2019
650 - 1 300 EUR/mesiac650 € v hrubom + odmeny podľa produkcie. Záleží len na vás, chceme mať dobre zarábajúcich ľudí, preto vyžadujeme nielen kvalitu, ale aj kvantitu. Efektívni ľudia si u nás zarobia aj 1300 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzorcium CBS sa skladá z 3 slovenských a 1 českej firmy. Sme Vydavateľstvo, ktoré sa zaoberá vydávaním ručne maľovaných máp, turististických máp VKÚ Harmanec a tiež fotografických kníh.

Do našej tlačiarne plánujeme nakúpiť k už tvrdo pracujúcemu plotru na veľkoformátovú tlač aj iné stroje na gravírovanie, rezanie, tlač a máme v pláne rozbehnúť ďalšiu časť našej spoločnosti (reklamné predmety pre firmy, obce) v oveľa väčšej miere. Hľadáme do nášho tímu človeka s technickým myslením, komunikačnými schopnosťami, spoľahlivého, zodpovedného a MANUÁLNE ZRUČNÉHO minimálne so základnou znalosťou grafických programov, ktorý sa chce učiť a je pracovitý.

Nemáte prax? Nevadí! Všetko Vás naučíme!

Radi by sme tu preto mali človeka, ktorý chce svoje grafické návrhy dostávať na rôzne predmety, plagáty, tabuľe, tričká, nálepky, magnetky, atď. a zároveň získa prax v robení grafiky.

Čiže čo bude Vašou náplňou práce? Pripravovať samostatné jednoduché grafické návrhy na reklamné predmety a k tomu práca so strojmi na výrobe potlačí, pri rezaní a podobne. Výhodou tejto práce je, že niečo sami tvoríte a to nielen v počítači, ale priamo aj rukami.

Sme firma s 15 ročnými skúsenosťami, ktorá neustále rastie. U nás máte záruku, že o prácu núdza nikdy nebude. Robíme svoju prácu radi, sme kolektív ľudí, ktorý má rád prírodu a rôzne športy. Prispievame na cestovné a každý mesiac navštevuje našu firmu masér. Panuje tu priateľská až familiárna atmosféra. Pevne sa držíme našich hodnôt a etických zásad, a to isté vyžadujeme od každého, kto sa do nášho tímu pridá. Radi chodievame na rôzne akcie, či už sú to tímbildingy, alebo celofiremné letné akcie, kde pravidelne chodia aj rodinní príslušníci. Veľkou výhodou je nielen dobrá partia, mimopracovné aktivity, príspevky na vzdelávanie, ale aj možnosť neustále sa rozvíjať a neupadnúť do stereotypu. Káva a čaj zadarmo na pracovisku sú samozrejmosťou. Finančné ohodnocujeme ľudí na základe produkcie, čiže "koľko vyrobím, za toľko dostanem aj plácu". To znamená, že si priamo viete ovplyvniť výšku svojej výplaty. Výzva pre makačov:)

Pošlite svoj CV na [email protected] spolu s dôvodom, prečo Vás táto ponuka zaujala. Na základe Vašej žiadosti o pracovné miesto budete zaradení do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Adobe InDesign - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť
Priateľskosť
Komunikatívnosť
Základné zručnosti vo Photoshope, InDesigne, iných graf.programoch
Chuť zarobiť si a priamo ovplyňovať výšku svojej výplaty

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3311004  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1 300 EUR/mesiac650 € v hrubom + odmeny podľa produkcie. Záleží len na vás, chceme mať dobre zarábajúcich ľudí, preto vyžadujeme nielen kvalitu, ale aj kvantitu. Efektívni ľudia si u nás zarobia aj 1300 eur.